Jakich kobiet pragną mężczyźni?

Kiedyś ojciec powiedział mi, że będzie wiedzieć, kiedy odnajdę kobietę swojego życia, jeśli przy pierwszym spotkaniu roześmieje mu się prosto w twarz. W tym prostym zachowaniu kryje się dużo więcej, a taka kobieta reprezentowałaby wszystkie cechy o których tutaj piszę. Od radości z życia po pewność siebie.

Wpis może być skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dla pierwszej grupy, będą to wskazówki, jaką być kobietą, aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie, dla drugiej grupy będzie to wpis jak rozpoznać kobietę swoich marzeń i nie pozwolić jej już nigdy zniknąć. Ja już swoją znalazłem, więc zapewniam Was, że to całkowicie możliwe.

1. Bezproblemowych. 

Każdy facet wie, że najgorsze ze wszystkiego jest czepianie się pierdół. Tak, wiem, że dla nas to pierdoły, a dla Was to konstrukcja Waszego świata. Jednak wiem, że istnieją kobiety, które nie czepiają się wszystkiego i są bezproblemowe. Jeśli natomiast coś jest naprawdę problemem, to po prostu można o tym porozmawiać i wypracować kompromis, zamiast docinać i czepiać się bez sensu.  Jestem w związku, w którym nie ma większych problemów, więc ciężko mi nawet przypomnieć sobie o co kobieta może się czepiać, ale na pewno wszyscy wiecie o co mi chodzi.

2. Pewnych siebie. 

Silne poczucie własnej wartości to podstawa do budowania jakiejkolwiek relacji. Czy to jeśli chodzi o kobiety, czy facetów. Jak kobieta, która nie wierzy w siebie ma być seksowna i pociągająca? To niemożliwe. Jeśli nie czujesz się pewna siebie, nie znasz własnej wartości i swoich atutów to musisz nad tym popracować. Mężczyźni są od doceniania kobiecych zalet i rozpieszczenia, a nie od ciągnięcia ich za sobą i nieustannego podbudowywania.

3. Dbających o siebie.  

Wiece jak rozpoznać czy kobieta Cię zdradza albo przynajmniej zauważyć, że przestało jej zależeć? Kiedy goli nogi rano, zamiast wieczorem, przed pójściem z Tobą do łóżka. Chcesz żebyśmy byli wysportowani, pachnący i dbali o swój wygląd tak jak faceci z innych krajów (po podobno Polacy o siebie nie dbają). Jednak Ty nie musisz tego robić. Bez względu na staż związku, obie strony powinny o siebie dbać. Obojętność w tej kwestii to najprostsza droga do zabicia namiętności w każdym związku.

4. Okazujących miłość. 

Wiecie jak najłatwiej doprowadzić do tego, żeby facet przestał Cię kochać i zaczął rozglądać się za innymi? Zacząć kwestionować wszystko to co robi. Jeśli Ci się nie podoba jak się zachowuje lub co robi, to trzeba było związać się z kimś innym. Dla nas, okazywanie miłości to docenianie tego jacy jesteśmy. Całymi latami można powoli kastrować faceta, cały czas go krytykując i mówiąc co robi źle. Jeśli dasz mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie męski i go po prostu bardzo kręcisz, on będzie starał się jeszcze bardziej. Jeśli natomiast uważasz, że Twój facet nie jest męski, to wracamy do punktu wyjścia, czyli trzeba było się z nim nie wiązać.

5. Dających przestrzeń. 

Dotyczy to znów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Każdy z nas potrzebuje przestrzeni. Jeśli nie będziemy w stanie jej sobie dawać, to prędzej czy później zwariujemy. Życie jest oparte na ciągłych relacjach, wszyscy mamy cały czas styczność z innymi osobami, a wszystkimi kierują instynkty. Jeśli boisz się, że on Cię zdradzi, to wróć do punktu drugiego lub przeczytaj wpis “Odwrotny skutek zazdrości”.

 

Bez względu na to jak bardzo chcesz wprowadzić te rzeczy w życie, możesz nie być w stanie. Powyższe punkty mogą Cię przerastać. Dlatego właśnie najważniejsza jest praca nad sobą. Te cechy powinny być wypracowane i prawdziwe, nie jesteś w stanie wprowadzić ich z dnia na dzień. Jednak sama świadomość ich istnienia to dobry początek.

My, tak samo jak Wy, nie oczekujemy wiele. Chcemy pewnych siebie, bezproblemowych i kochających kobiet, tak jak Wy chcecie, męskich, pewnych siebie i potrafiących odnaleźć się w każdej sytuacji facetów. Od wszystkich zależy jak bardzo chcemy tacy być, a jak bardzo mamy wyjebane. Analogicznie, jak bardzo zależy nam  na jakości naszego życia i naszych związków. Nie ma tutaj miejsca na bylejakość. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Czytaj więcej

Po czym poznać, że zaczynacie oddalać się od siebie

Spis treści Kiedy zaczynacie się od siebie oddalać?Jak blisko jesteś w stanie do siebie podejść?Kiedy ostatni raz zbliżyliście się do siebie?Zaczynacie tworzyć nowe relacje.Dodajcie sobie skrzydeł.Na koniec, nie oszukuj się. Chciałbym żyć w świecie w którym ludzie dbają o swoje związki. Rozpoznają kiedy jest źle i albo poświęcają czas na to aby popracować nad swoją relacją, albo jeśli to niemożliwe, rozstają się i szukają szczęścia gdzie indziej. Niestety tak nie jest. Wydaję mi się, że więcej jest związków w których ludzie są ze sobą, ponieważ jest im tak wygodnie, niż tych w których nie potrafią bez siebie żyć. To mnie smuci. Jedyne co mogę zrobić, to dzielić się z Wami…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Prawdziwa miłość nie gaśnie z czasem i ma do zaoferowania więcej niż na początku

Spis treści Nie słuchaj tych, którzy są w nieudanych związkachEtapy związkuJak wyjść z oddaleniaPo ponad 3 latach związku nadal jest tak samo, a nawet lepiej niż na początkuBrak poczucia krzywdy w dojrzałym związkuPełne spełnienie w łóżku jest możliwe, nawet po wielu latachDalej druga osoba to ta z którą chcesz spędzać najwięcej czasuW dojrzałym związku każda z osób osiąga szczyt swoich możliwościPrawdziwa miłość ma do zaoferowania więcej niż ta na początkuNie daj sobie wmówić, że nie można być w szczęśliwym długoletnim związkuNIE MUSI. Kiedy jesteś zakochany i spotykacie się na początku, słyszyszycie: “Na początku zawsze tak jest, zobaczymy za kilka lat.” “Poczekaj, zobaczysz, że będzie inaczej.” “Pogadamy za jakiś czas.” Nie…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Co możesz zrobić dla swojego związku w pandemii

Prawda jest taka, że nie ma co się bać sformułowania pandemia. Niestety w takiej rzeczywistości żyjemy i znacząca część naszego funkcjonowania nie wygląda tak jak wcześniej. Dotyczy to również naszych związków. Wcześniej byliśmy bardziej zajęci i mieliśmy również więcej predyspozycji do tego aby spędzać czas po swojemu.
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Zajmij się sobą

Cały czas zadziwia mnie jak dużo czasu niektórzy spędzają nad innymi. Rozumiem, jak to teraz funkcjonuje, sam mam konto na facbooku oraz instagramie. Sam wrzucam prawie codziennie insta stories. Problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy zaczynamy oceniać samych siebie przez pryzmat innych. Pracuj nad sobą.  Już nie raz, o tym tutaj pisałem. Jeśli chcesz coś zbudować, najpierw musisz zbudować siebie. Jeśli chcesz przyciągać do siebie innych, musisz oprzeć to na tym kim jesteś. Jeśli natomiast jesteś odzwierciedleniem tego co inni na Twój temat myślą, jeśli nie potrafisz określić co jest dla Ciebie ważne, jeśli uważasz, że Tobie jest gorzej od innych, jeśli myślisz, że Tobie jest trudniej, jeśli myślisz, że…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

3 najlepsze książki o związkach

Wszystko co Cię spotyka, ktoś już kiedyś przeżył. Nie ma takiej sytuacji, w której ktoś już nie był. Bez względu na to, czy spierasz się ze swoim partnerem o brudne skarpetki czy żyjesz w trójkącie w którym wszystkie strony o sobie wiedzą. Najlepsze jest natomiast to, że na pewno ktoś coś o tym napisał. Poniżej książki oraz autorzy, których polecam, jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi. Jeśli żyjesz w szczęśliwym związku, a Twoje doświadczenie wystarczy do tego aby znać te odpowiedzi, może tak być. Wtedy nie potrzebujesz niczego czytać. Jednak jeśli coś Cię dręczy, nie wiesz dlaczego Twój partner zachowuje się tak, a nie inaczej, od wielu lat nie możesz z nikim…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przejrzyj na oczy i przestań żyć złudzeniami

Rozejrzyj się dookoła. Czy Twoje życie wygląda tak jak tego chcesz? Popatrz na osobę z którą jesteś. Co czujesz? Chcesz się przytulić? Pocałować? Czy może czujesz złość lub żal? Nic nie czujesz? Potęga naszej głowy jest niesamowita. Czasem to czego nie dostajemy w życiu, a czego bardzo pragniemy, jesteśmy w stanie sobie tak wytłumaczyć, że naprawdę latami godzimy się na bylejakość. Zamiast dążyć do szczęścia, poprzestajemy na tym co jest wystarczające. Więcej, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że osoba z którą jesteśmy wcale nie jest taka za jaką ją uważamy. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy cały czas myślimy, że ta osoba taka się stanie. Nagle, zstąpi duch z nieba…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dlaczego seks w związku, z czasem, powinien być lepszy niż na początku

Spis treści Nie znacie się, więc trudno być dobrym.Nigdy z czasem nie było u mnie lepiej.Jeden sposób na wszystkie problemy i całe szczęście w związku.Otwartość w łóżku to podstawa.Co kręci Twojego partnera lub partnerkę?O czym Ty piszesz! Nic mnie tak nie denerwuje, jak twierdzenie, że miłość z czasem traci swoją intensywność zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o życie seksualne. Jeśli nie chce Ci się starać, to się nie dziw, że nie masz więcej. Przecież to jest tak kurwesko proste. Nie starasz się, nie masz lepiej. Czy istnieje jakakolwiek dziedzina w życiu w której bez starania coś staje się lepsze? Teraz napiszę dlaczego uważam, a nawet wiem, że seks…
Czytaj więcej