Czy kastrujesz swojego faceta?

Bardzo często mówi się o facetach, którzy nie zwracają uwagi na kobiecość swojej kobiety. I tak jak mężczyźni powinni dawać poczucie swojej partnerce, że jest dla niego kobieca, tak kobieta powinna czuć, że jej facet jest męski.

Czy Twój facet jest dla Ciebie męski?

Nie jest to wcale skomplikowana sprawa, a tak naprawdę, dla kogoś kto związkami i relacjami się nie interesuje może w łatwy sposób rozpoznać, czy konkretny związek ma szanse na przetrwanie czy będzie to droga przez mękę.

Zazwyczaj wygląda to tak, że kobieta daje wyraźne sygnały swojemu facetowi, że wszystko to co robi jest nie tak. Nie jest wystarczająco dobry. Cały czas uważa, że może i wręcz powinien więcej. Nie komplementuje go i tak jak w zasadzie faceci tego nie potrzebują, to od czasu do czasu stwierdzenie “cały czas mi się podobasz” lub “wyglądasz męsko w tej koszuli” zawsze jest dobrym pomysłem.

Kobieta która porównuje swojego faceta do innych, mówi wprost o tym czego nie ma i dlaczego jest nieszczęśliwa z powodu, że inni mają, a ona nie, kastruje swojego faceta. Ciągłe niezadowolenie z życia powoduje nie tylko, że kobieta jest nie do zniesienia, ale również to, że facet zaczyna się oddalać. Brak pożądania i niezadowolenie ze swojego faceta wpływa na nas naprawdę głęboko.

Nie jestem psychologiem i wszystkie swoje przemyślenia spisuje na bazie swoich doświadczeń lub rozmów z innym. Naprawdę, kobieta jest w stanie nie tylko spowodować, że facet czuje się źle sam ze sobą, ale również w łóżku nie jest w stanie zadowolić kobiety. I to nie ze swojej winy, tylko z tego jak kobieta go traktuje.

Jeśli zbliżenie w związku ma miejsce raz na miesiąc, a między dwójką ludzi nie ma wcale pożądania to męskość faceta również na tym traci. Jeśli natomiast mężczyzna po nieudanym zbliżeniu zastanawia się co z nim jest nie tak, to jest naprawdę źle.

Rozwiązanie sytuacji.

Jednak jeśli twój facet jest dla Ciebie nie męski. Nie kręci Cię i go nie pożądasz, to jest na to rozwiązanie. Tak samo jak na to, gdy jako facet zastanawiasz się nad swoją męskością i czy wszystko z Tobą w porządku.

Jestem zdania, że tylko w odpowiednim związku jesteśmy w stanie być najlepszą wersją siebie. Powolne umniejszanie wartości facetowi, to droga tylko do jednego. Do rozstania. Należy sobie postawić pytanie, czy Cię stać na odważna decyzję, czy wolisz zdradzać drugą osobę lub pogodzić się ze stwierdzeniem, że w życiu nie można mieć wszystkiego.

Można mieć wszystko! Związek, który wspiera, w którym oboje cały czas się pożądacie i który cały czas idzie do przodu również.

Odpowiedz sobie na pytanie. Czy Twój facet Cię kręci. Czy go podziwiasz. Czy Ci imponuje. Czy uwielbiasz spędzać z nim czas. Nie na wycieczkach, wyjściach i ekscytujących chwilach. Tak po prostu. Koło siebie. Na kanapie, w samochodzie czy na trawie.

Jeśli nie, to uwierz, że gdzieś tam jest kobieta, która będzie go podziwiać. Kobieta dla której cechy które Ciebie denerwują, jej będą imponować.

Bez względu na sytuację.

Całkiem niedawno, przez prawie rok czasu nie miałem stałego źródła zarobku. W zasadzie to nawet nie wiedziałem co chce dalej ze swoim życiem robić. W tym samym czasie, moja Iwona rozpędzała swoją firmę, robiła nową identyfikację oraz zatrudniała kolejnych pracowników. Kiedy ona podróżowała służbowo po całej Europie, ja siedziałem w domu i zajmowałem się psami. Pomimo naprawdę ciężkich chwil ani przez moment nie poczułem, że tracę w jej oczach męskość. Wierzyła we mnie, a ja wierzyłem, że jej to niedługo wynagrodzę. Każdy zasługuje na taką kobietę.

Nikt natomiast nie zasługuje na taką, w której oczach brak szacunku do swojego faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You May Also Like
Czytaj więcej

Co możesz zrobić dla swojego związku w pandemii

Prawda jest taka, że nie ma co się bać sformułowania pandemia. Niestety w takiej rzeczywistości żyjemy i znacząca część naszego funkcjonowania nie wygląda tak jak wcześniej. Dotyczy to również naszych związków. Wcześniej byliśmy bardziej zajęci i mieliśmy również więcej predyspozycji do tego aby spędzać czas po swojemu.
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Prawdziwa miłość nie gaśnie z czasem i ma do zaoferowania więcej niż na początku

Kiedy jesteś zakochany i spotykacie się na początku, słyszyszycie: “Na początku zawsze tak jest, zobaczymy za kilka lat.” “Poczekaj, zobaczysz, że będzie inaczej.” “Pogadamy za jakiś czas.” Nie słuchaj tych, którzy są w nieudanych związkach Takie stanowiska są bardzo smutne, ponieważ świadczą jedynie o tym, że ktoś uważa, że miłość musi z czasem przygasać. Przygasa natomiast zauroczenie, a nie prawdziwa miłość, a to dwie zupełnie inne rzeczy. Etapy związku Większość związków przechodzi trzy etapy, z czego nie wszystkim udaje się dotrzeć do tego ostatniego. Na początku jest zauroczenie, są hormony oraz ekscytacja. Jeśli natomiast mogę coś do tego dodać, to to, że przy prawdziwej miłości siła tych hormonów jest tak…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Jakich kobiet pragną mężczyźni?

Kiedyś ojciec powiedział mi, że będzie wiedzieć, kiedy odnajdę kobietę swojego życia, jeśli przy pierwszym spotkaniu roześmieje mu się prosto w twarz. W tym prostym zachowaniu kryje się dużo więcej, a taka kobieta reprezentowałaby wszystkie cechy o których tutaj piszę. Od radości z życia po pewność siebie. Wpis może być skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dla pierwszej grupy, będą to wskazówki, jaką być kobietą, aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie, dla drugiej grupy będzie to wpis jak rozpoznać kobietę swoich marzeń i nie pozwolić jej już nigdy zniknąć. Ja już swoją znalazłem, więc zapewniam Was, że to całkowicie możliwe. 1. Bezproblemowych.  Każdy facet wie, że najgorsze ze wszystkiego…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Po czym poznać, że zaczynacie oddalać się od siebie

Chciałbym żyć w świecie w którym ludzie dbają o swoje związki. Rozpoznają kiedy jest źle i albo poświęcają czas na to aby popracować nad swoją relacją, albo jeśli to niemożliwe, rozstają się i szukają szczęścia gdzie indziej. Niestety tak nie jest. Wydaję mi się, że więcej jest związków w których ludzie są ze sobą, ponieważ jest im tak wygodnie, niż tych w których nie potrafią bez siebie żyć. To mnie smuci. Jedyne co mogę zrobić, to dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i wiedzą na temat relacji, abyście podejmowali lepsze decyzje. Kiedy zaczynacie się od siebie oddalać? Jest kilka naprawdę prostych pytań które można sobie zadać, aby wiedzieć, czy zmierzacie…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

3 najlepsze książki o związkach

Wszystko co Cię spotyka, ktoś już kiedyś przeżył. Nie ma takiej sytuacji, w której ktoś już nie był. Bez względu na to, czy spierasz się ze swoim partnerem o brudne skarpetki czy żyjesz w trójkącie w którym wszystkie strony o sobie wiedzą. Najlepsze jest natomiast to, że na pewno ktoś coś o tym napisał. Poniżej książki oraz autorzy, których polecam, jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi. Jeśli żyjesz w szczęśliwym związku, a Twoje doświadczenie wystarczy do tego aby znać te odpowiedzi, może tak być. Wtedy nie potrzebujesz niczego czytać. Jednak jeśli coś Cię dręczy, nie wiesz dlaczego Twój partner zachowuje się tak, a nie inaczej, od wielu lat nie możesz z nikim…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dlaczego seks w związku, z czasem, powinien być lepszy niż na początku

Nic mnie tak nie denerwuje, jak twierdzenie, że miłość z czasem traci swoją intensywność zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o życie seksualne. Jeśli nie chce Ci się starać, to się nie dziw, że nie masz więcej. Przecież to jest tak kurwesko proste. Nie starasz się, nie masz lepiej. Czy istnieje jakakolwiek dziedzina w życiu w której bez starania coś staje się lepsze? Teraz napiszę dlaczego uważam, a nawet wiem, że seks w związku jest lepszy od tego pełnego ekscytacji seksu przygodnego lub tego który jest na początku. Owszem, na początku zawsze jest dużo ekscytacji, ze względu na hormony i coś całkiem nowego. Ten stan, który wiąże się z…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Zajmij się sobą

Cały czas zadziwia mnie jak dużo czasu niektórzy spędzają nad innymi. Rozumiem, jak to teraz funkcjonuje, sam mam konto na facbooku oraz instagramie. Sam wrzucam prawie codziennie insta stories. Problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy zaczynamy oceniać samych siebie przez pryzmat innych. Pracuj nad sobą.  Już nie raz, o tym tutaj pisałem. Jeśli chcesz coś zbudować, najpierw musisz zbudować siebie. Jeśli chcesz przyciągać do siebie innych, musisz oprzeć to na tym kim jesteś. Jeśli natomiast jesteś odzwierciedleniem tego co inni na Twój temat myślą, jeśli nie potrafisz określić co jest dla Ciebie ważne, jeśli uważasz, że Tobie jest gorzej od innych, jeśli myślisz, że Tobie jest trudniej, jeśli myślisz, że…
Czytaj więcej