Czy kastrujesz swojego faceta?

Bardzo często mówi się o facetach, którzy nie zwracają uwagi na kobiecość swojej kobiety. I tak jak mężczyźni powinni dawać poczucie swojej partnerce, że jest dla niego kobieca, tak kobieta powinna czuć, że jej facet jest męski.

Czy Twój facet jest dla Ciebie męski?

Nie jest to wcale skomplikowana sprawa, a tak naprawdę, dla kogoś kto związkami i relacjami się nie interesuje może w łatwy sposób rozpoznać, czy konkretny związek ma szanse na przetrwanie czy będzie to droga przez mękę.

Zazwyczaj wygląda to tak, że kobieta daje wyraźne sygnały swojemu facetowi, że wszystko to co robi jest nie tak. Nie jest wystarczająco dobry. Cały czas uważa, że może i wręcz powinien więcej. Nie komplementuje go i tak jak w zasadzie faceci tego nie potrzebują, to od czasu do czasu stwierdzenie “cały czas mi się podobasz” lub “wyglądasz męsko w tej koszuli” zawsze jest dobrym pomysłem.

Kobieta która porównuje swojego faceta do innych, mówi wprost o tym czego nie ma i dlaczego jest nieszczęśliwa z powodu, że inni mają, a ona nie, kastruje swojego faceta. Ciągłe niezadowolenie z życia powoduje nie tylko, że kobieta jest nie do zniesienia, ale również to, że facet zaczyna się oddalać. Brak pożądania i niezadowolenie ze swojego faceta wpływa na nas naprawdę głęboko.

Nie jestem psychologiem i wszystkie swoje przemyślenia spisuje na bazie swoich doświadczeń lub rozmów z innym. Naprawdę, kobieta jest w stanie nie tylko spowodować, że facet czuje się źle sam ze sobą, ale również w łóżku nie jest w stanie zadowolić kobiety. I to nie ze swojej winy, tylko z tego jak kobieta go traktuje.

Jeśli zbliżenie w związku ma miejsce raz na miesiąc, a między dwójką ludzi nie ma wcale pożądania to męskość faceta również na tym traci. Jeśli natomiast mężczyzna po nieudanym zbliżeniu zastanawia się co z nim jest nie tak, to jest naprawdę źle.

Rozwiązanie sytuacji.

Jednak jeśli twój facet jest dla Ciebie nie męski. Nie kręci Cię i go nie pożądasz, to jest na to rozwiązanie. Tak samo jak na to, gdy jako facet zastanawiasz się nad swoją męskością i czy wszystko z Tobą w porządku.

Jestem zdania, że tylko w odpowiednim związku jesteśmy w stanie być najlepszą wersją siebie. Powolne umniejszanie wartości facetowi, to droga tylko do jednego. Do rozstania. Należy sobie postawić pytanie, czy Cię stać na odważna decyzję, czy wolisz zdradzać drugą osobę lub pogodzić się ze stwierdzeniem, że w życiu nie można mieć wszystkiego.

Można mieć wszystko! Związek, który wspiera, w którym oboje cały czas się pożądacie i który cały czas idzie do przodu również.

Odpowiedz sobie na pytanie. Czy Twój facet Cię kręci. Czy go podziwiasz. Czy Ci imponuje. Czy uwielbiasz spędzać z nim czas. Nie na wycieczkach, wyjściach i ekscytujących chwilach. Tak po prostu. Koło siebie. Na kanapie, w samochodzie czy na trawie.

Jeśli nie, to uwierz, że gdzieś tam jest kobieta, która będzie go podziwiać. Kobieta dla której cechy które Ciebie denerwują, jej będą imponować.

Bez względu na sytuację.

Całkiem niedawno, przez prawie rok czasu nie miałem stałego źródła zarobku. W zasadzie to nawet nie wiedziałem co chce dalej ze swoim życiem robić. W tym samym czasie, moja Iwona rozpędzała swoją firmę, robiła nową identyfikację oraz zatrudniała kolejnych pracowników. Kiedy ona podróżowała służbowo po całej Europie, ja siedziałem w domu i zajmowałem się psami. Pomimo naprawdę ciężkich chwil ani przez moment nie poczułem, że tracę w jej oczach męskość. Wierzyła we mnie, a ja wierzyłem, że jej to niedługo wynagrodzę. Każdy zasługuje na taką kobietę.

Nikt natomiast nie zasługuje na taką, w której oczach brak szacunku do swojego faceta.

1 comment
  1. Dziękuję dr Ogundele! Mój mąż chciał rozwodu, bo spotykał się z inną kobietą, dowiedziałam się o świetnej czarodziejce. Po pracy dr Ogundele mój mąż odwołał proces dotyczący rozwodu. I wróciliśmy do domu po 24 godzinach i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Powiedziałem dr Ogundele, że podzielę się jego dobrą pracą, dlatego udostępniam to tutaj, aby ludzie wiedzieli o tym wspaniałym i uczciwym człowieku, jeśli masz problemy w związku lub małżeństwie lub jakiekolwiek inne problemy, możesz napisać do niego na WhatsApp i Czat Viber: +27638836445. Mam na imię Sabina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Czytaj więcej

Po czym poznać, że zaczynacie oddalać się od siebie

Spis treści Kiedy zaczynacie się od siebie oddalać?Jak blisko jesteś w stanie do siebie podejść?Kiedy ostatni raz zbliżyliście się do siebie?Zaczynacie tworzyć nowe relacje.Dodajcie sobie skrzydeł.Na koniec, nie oszukuj się. Chciałbym żyć w świecie w którym ludzie dbają o swoje związki. Rozpoznają kiedy jest źle i albo poświęcają czas na to aby popracować nad swoją relacją, albo jeśli to niemożliwe, rozstają się i szukają szczęścia gdzie indziej. Niestety tak nie jest. Wydaję mi się, że więcej jest związków w których ludzie są ze sobą, ponieważ jest im tak wygodnie, niż tych w których nie potrafią bez siebie żyć. To mnie smuci. Jedyne co mogę zrobić, to dzielić się z Wami…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Prawdziwa miłość nie gaśnie z czasem i ma do zaoferowania więcej niż na początku

Spis treści Nie słuchaj tych, którzy są w nieudanych związkachEtapy związkuJak wyjść z oddaleniaPo ponad 3 latach związku nadal jest tak samo, a nawet lepiej niż na początkuBrak poczucia krzywdy w dojrzałym związkuPełne spełnienie w łóżku jest możliwe, nawet po wielu latachDalej druga osoba to ta z którą chcesz spędzać najwięcej czasuW dojrzałym związku każda z osób osiąga szczyt swoich możliwościPrawdziwa miłość ma do zaoferowania więcej niż ta na początkuNie daj sobie wmówić, że nie można być w szczęśliwym długoletnim związkuNIE MUSI. Kiedy jesteś zakochany i spotykacie się na początku, słyszyszycie: “Na początku zawsze tak jest, zobaczymy za kilka lat.” “Poczekaj, zobaczysz, że będzie inaczej.” “Pogadamy za jakiś czas.” Nie…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Co możesz zrobić dla swojego związku w pandemii

Prawda jest taka, że nie ma co się bać sformułowania pandemia. Niestety w takiej rzeczywistości żyjemy i znacząca część naszego funkcjonowania nie wygląda tak jak wcześniej. Dotyczy to również naszych związków. Wcześniej byliśmy bardziej zajęci i mieliśmy również więcej predyspozycji do tego aby spędzać czas po swojemu.
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Jakich kobiet pragną mężczyźni?

Kiedyś ojciec powiedział mi, że będzie wiedzieć, kiedy odnajdę kobietę swojego życia, jeśli przy pierwszym spotkaniu roześmieje mu się prosto w twarz. W tym prostym zachowaniu kryje się dużo więcej, a taka kobieta reprezentowałaby wszystkie cechy o których tutaj piszę. Od radości z życia po pewność siebie. Wpis może być skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dla pierwszej grupy, będą to wskazówki, jaką być kobietą, aby Twój mężczyzna oszalał na Twoim punkcie, dla drugiej grupy będzie to wpis jak rozpoznać kobietę swoich marzeń i nie pozwolić jej już nigdy zniknąć. Ja już swoją znalazłem, więc zapewniam Was, że to całkowicie możliwe. 1. Bezproblemowych.  Każdy facet wie, że najgorsze ze wszystkiego…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Zajmij się sobą

Cały czas zadziwia mnie jak dużo czasu niektórzy spędzają nad innymi. Rozumiem, jak to teraz funkcjonuje, sam mam konto na facbooku oraz instagramie. Sam wrzucam prawie codziennie insta stories. Problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy zaczynamy oceniać samych siebie przez pryzmat innych. Pracuj nad sobą.  Już nie raz, o tym tutaj pisałem. Jeśli chcesz coś zbudować, najpierw musisz zbudować siebie. Jeśli chcesz przyciągać do siebie innych, musisz oprzeć to na tym kim jesteś. Jeśli natomiast jesteś odzwierciedleniem tego co inni na Twój temat myślą, jeśli nie potrafisz określić co jest dla Ciebie ważne, jeśli uważasz, że Tobie jest gorzej od innych, jeśli myślisz, że Tobie jest trudniej, jeśli myślisz, że…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

3 najlepsze książki o związkach

Wszystko co Cię spotyka, ktoś już kiedyś przeżył. Nie ma takiej sytuacji, w której ktoś już nie był. Bez względu na to, czy spierasz się ze swoim partnerem o brudne skarpetki czy żyjesz w trójkącie w którym wszystkie strony o sobie wiedzą. Najlepsze jest natomiast to, że na pewno ktoś coś o tym napisał. Poniżej książki oraz autorzy, których polecam, jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi. Jeśli żyjesz w szczęśliwym związku, a Twoje doświadczenie wystarczy do tego aby znać te odpowiedzi, może tak być. Wtedy nie potrzebujesz niczego czytać. Jednak jeśli coś Cię dręczy, nie wiesz dlaczego Twój partner zachowuje się tak, a nie inaczej, od wielu lat nie możesz z nikim…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przejrzyj na oczy i przestań żyć złudzeniami

Rozejrzyj się dookoła. Czy Twoje życie wygląda tak jak tego chcesz? Popatrz na osobę z którą jesteś. Co czujesz? Chcesz się przytulić? Pocałować? Czy może czujesz złość lub żal? Nic nie czujesz? Potęga naszej głowy jest niesamowita. Czasem to czego nie dostajemy w życiu, a czego bardzo pragniemy, jesteśmy w stanie sobie tak wytłumaczyć, że naprawdę latami godzimy się na bylejakość. Zamiast dążyć do szczęścia, poprzestajemy na tym co jest wystarczające. Więcej, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że osoba z którą jesteśmy wcale nie jest taka za jaką ją uważamy. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy cały czas myślimy, że ta osoba taka się stanie. Nagle, zstąpi duch z nieba…
Czytaj więcej