Szkolenie dla obecnych i przyszłych właścicieli boxów

Ostatni weekend spędziłem na Reebok CrossFit Summit w Sopocie. W sumie 34 osoby z boxów z całej Polski, w dużej mierze, właścicieli boxów. I wiecie o czym rozmawialiśmy najwięcej? Nie o treningach. O tym w jaki sposób funkcjonują nasze boxy, jak są zarządzane i z jakimi problemami się mierzymy.

Gdy dowiedziałem się, że Radek, którego znam osobiście organizuje szkolenie dla osób z branży fitness, które mają lub będą mieć styczność z zarządzaniem, pomyślałem jedno – może nim odpowiedzieć na wiele pytań. Szczególnie, jeśli jest skierowane do osób ze społeczności CrossFit.

Społeczność CrossFit. Coś co odgrywa w biznesie jakim jest prowadzenie boxu, chyba najważniejszą rolę. To na jej tworzeniu powinniśmy się skupić, a box zacznie funkcjonować tak jakbyśmy tego chcieli. Publikowałem na blogu wpisy w jaki sposób założyć własny CrossFit box, jednak nie ma w nich tego co najważniejsze, czyli jak takim boxem później zarządzać. Takich rzeczy nie da się zawrzeć w krótkim wpisie. Takich rzeczy trzeba się nauczyć. Zarządzanie, szczególnie ludźmi to największe wyzwanie dla każdego biznesu. Raz, że wszyscy mówią, że w około brak dobrych pracowników, dwa, że nie zawsze pracujemy w swoich wymarzonych pracach.

Z powyższych właśnie powodów i wielu innych o których mógłbym pisać godzinami zapraszam na szkolenie. Będę na nim osobiście jako uczestnik, więc będziemy mogli się spotkać i porozmawiać. Jednocześnie będzie to okazja do odwiedzenia naszego boxu CrossFit 72D, który jest jednym z większych w Polsce i śmiało mogę napisać, dobrze funkcjonujących. Stała kadra trenerska i niesamowici ludzie, którzy u nas trenują, każdego dnia ściągają mnie w to miejsce bez zastanowienia.

Szkolenie jest skierowane nie tylko do właścicieli boxów, ale również do osób, które mają lub będą mieć styczność z zarządzaniem ludźmi. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej. W razie pytań, na końcu wpisu kontakt do osoby odpowiedzialnej za szkolenie.

FITLEADER

Najlepsze w Polsce szkolenie z zakresu zarządzania w branży fitness.

Dla kogo?

PROGRAM JEST DEDYKOWANY DLA CIEBIE, JEŚLI:

jesteś właścicielem boxów lub siłowni
zarządzasz ludźmi i chcesz stać się inspirującym leaderem
chcesz tworzyć mocny, zmotywowany i kompetentny zespół
aspirujesz do roli managera
zależy Ci na biznesie przynoszącym dobre wyniki
myślisz o własnym obiekcie i chcesz rozwinąć umiejętności budowania zespołu

Cel szkolenia:

Zwiększenie świadomości istoty i wagi umiejętności miękkich.
Wyposażenie uczestników w zasobnik podstawowych umiejętności managerskich (motywowanie, rekrutacja, budowanie zespołu, zarządzanie konfliktem, wpływanie na innych, coaching, etc.).
Stworzenie zamkniętej grupy, gdzie uczestnicy będą mieli okazję podzielić się własnymi doświadczeniami z zakresu zarządzania ludźmi: wyzwaniami, rozwiązaniami, tym, co działa, tym, co nie działa. Dyskusje o tym, jak można efektywniej i trwalej rozwiązywać problemy, na co dzień spotykane w box’ie.

Opis szkolenia:

W ciągu dwóch dni odbędziesz ciekawą, choć trudna podróż: od zrozumienia siebie do zrozumienia innych. Od zrozumienia innych do współpracy. Od współpracy do wpływania na innych i kierowania nimi i ich wynikami.

Poznasz sprawdzone i działające techniki zarządzania ludźmi, dzięki którym zbudujesz zespół. Będziesz wiedział, na czym się skupić w swoich działaniach. Pokażę Ci wszystko krok po kroku.

Program jest autorski i skupia się na branży fitness. Skupia się na realnych przykładach, spotykanych na co dzień w boxach i siłowniach. Powstał w oparciu o wieloletnią pracę Radka i doradztwo w różnych branżach (w tym branży fitness) oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie trwa 2 dni.

Kadra:14433189_1809737269242586_746988643123328318_n

Radek Funiok – absolwent MBA (University of Technology, Sydney), certyfikowany trener umiejętności miękkich, m.in. Coaching, Informacje Zwrotne, Komunikacja, Zarządzanie Karierą, Zarządzanie Konfliktem, Podstawowe Umiejętności Managerskie, Zaawansowane Umiejętności Managerskie, Zarządzanie Projektem, Zarządzanie Zmianą, Efektywność Osobista, itd. Certyfikowany Coach z akredytacją ILM (Institute of Leadership & Management). Na co dzień kierownik zespołu do Spraw Szkoleń, Ocen Pracowniczych i Zarządzania Talentami.
Pasjonat ewolucji, mechanizmów i zachowań adaptacyjnych, psychologii zachowań społecznych.

CrossFit Level-1 Trainer, CrossFit Kids Trainer, CrossFit Weightlifting Trainer

Termin szkolenia: 14-15.01.2017

Cena: 599 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/360313120990572/

Zapisy:

Marcin Sawuła

szkolenia@72d.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Czytaj więcej

Co to jest esencjalizm i dlaczego go potrzebujesz

Esencjalizm praktykuję już prawie rok i nie wyobrażam sobie wrócić do tego jak funkcjonowałem wcześniej. Szczególnie, ze względu na moją osobowość, która nie jest łatwa. W tym wpisie postaram się krótko i treściwe opisać czym jest esencjalizm i jak może zmienić Twoje życie.
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Jak zostać trenerem CrossFit?

Piszecie, dzwonicie, pytacie. Jak zostać trenerem CrossFit? Jaki kurs wybrać? Już na początku napiszę, że kursu się nie wybiera! Co najwyżej lokalizację. Jednak po kolei. Kurs na trenera CrossFit, który daje kwalifikacje do bycia trenerem i posługiwania się tytułem “Trener CrossFit Level-1” jest tylko i wyłącznie jeden. Organizuje go CrossFit Inc., i o ile wcześniej trzeba było wyjechać za granicę, żeby go odbyć, dziś znajdujemy się w tak komfortowej sytuacji, że kursy odbywają się już w Polsce. Powtarzam, jest to jedyna słuszna droga do zdobycia kwalifikacji. Zdaję sobie z tego sprawę, że istnieje wiele podobnych kursów, gdzie nawet nazwy są podobne (Level 1), jednak nie ma to nic wspólnego ze…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Jak założyć CrossFit box?

Niedługo w Polsce będziemy mieli 100 boxów CrossFit. Jeszcze 2 lata temu, można było jednym tchem wymienić wszystkie w naszym kraju. Nie ma miesiąca, w którym nie powstawałby kolejny box. W większych miastach robi się coraz ciaśniej. Jednak jak porównamy to do stanu z innych krajów, jeszcze daleko jesteśmy w tyle. Gdzie indziej boxy są prawie na każdej ulicy. Nie doszliśmy do poziomu z innych krajów, ponieważ gospodarczo nie stoimy tak jak one, a box nie dla każdego może być czymś dodatkowym do wykonywanej pracy. Za granicą istnieje mnóstwo małych boxów zorientowanych wokół jednego trenera. W Polsce jest trochę na odwrót i jak ktoś myśli o boxie to od razu…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Gdy czujesz, że stoisz w miejscu

Spis treści Albo Ci się chce, albo stoisz w miejscu.Pracuj nad własną marką.Nie zawsze się opłaci, ale inni patrzą.Zmieniaj otoczenie, tak często, jak tego potrzebujesz.Jedno działanie, które może zmienić wszystko.Obiecuj więcej, niż oczekują, dawaj więcej, niż obiecałeś.Nigdy nie wiesz, kiedy nadchodzi okazja. Wpis, jak i film na YouTube, na temat tego, dlaczego jedni cały czas się rozwijają, a inni stoją w miejscu, powstał dość spontanicznie. Tak naprawę zainspirował mnie do tego ostatni tydzień, parę rozmów w pracy i to co udało mi się zauważyć. Nie da się ukryć, że jedni cały czas się rozwijają, osiągają z roku na rok więcej, a inni albo stoją w miejscu, albo idą naprawdę malutkimi…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Lista boxów CrossFit w Polsce

Gdy CrossFit w Polsce się rodził w 2012 roku nikt nie przewidywał jak szybko rozwinie się w przeciągu nadchodzących lat. W tej chwili mamy 77 boxów CrossFit w Polsce, a mówimy tylko o samych afiliacjach. O boxach bez licencji (choć niektóre powstały jako pierwsze w Polsce) niestety nie mogę pisać, bo naraziłbym się CrossFit Inc.   Najwięcej boxów mamy w Warszawie, bo aż 14 ! Na drugim miejscu jest Wrocław z 7 boxami, a na trzecim Poznań z 5 (Trójmiasto też ma 5). Poniżej lista wszystkich boxów w Polsce, jeśli jakiś pominąłem, dajcie znać. Boxy powstają z tygodnia na tydzień, więc mogłem się pomylić. Lista poszła szybko, gdyż CrossFit udoskonalił…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

CrossFit jest za drogi

Przez kilka ostatnich lat odwiedziłem dziesiątki jak nie setki miejsc w których się trenuje. Od zwykłych siłowni, przez studia treningu personalnego po CrossFit Boxy. Usług na rynku fitness jest ogrom, a w większych miastach znajdziemy coś na każdej ulicy. Rynek fitness również się zmienia. Klientowi już nie wystarcza dobrze wyposażona siłownia. Teraz klient chce mieć wszystko. Dlatego właśnie, powstają siłownie nie po tysiąc metrów (co kiedyś było naprawdę dużym miejscem), ale siłownie po kilka tysięcy metrów. Z osobnymi strefami, z boiskami oraz mnóstwem sal w których można trenować różne dyscypliny. I co z tego? Skoro wyższy standard oraz różnorodność oferty i jej dostępność nie przekłada się na EFEKTY. Z ręką…
Czytaj więcej
jak zalozyc crossfit box cz2
Czytaj więcej

Jak założyć CrossFit Box – część 2

Ostatni wpis (link) o otwarciu własnego CrossFit boxu cieszył się taka popularnością i wygenerował tyle pytań, że postanowiłem wrócić do tematu. Część pytań jakie dostałem, znajdują odpowiedzi w pierwszym wpisie, także zapraszam do dokładnej jego lektury. Poniżej zagadnienia, które najczęściej powtarzają się w Waszych wiadomościach. Jakiej wielkości powinien być nasz box.  Na świecie jest mnóstwo bxów, od takich które mają 100 metrów do takich które mają 1500 metrów. Bez znaczenia jakim miejscem dysponujesz, jeśli podchodzisz do CrossFitu z pasją, w każdym zrealizujesz swój cel. Z doświadczenia wiem, że boxy około 400 metrów kwadratowych są najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Nie jest za mało miejsca, a jednocześnie koszty nie są za duże. Jeśli…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Ile płacą mi firmy z którymi współpracuję?

Spis treści Odmawiam.Stałe współprace vs reklamy.Formuła na dobre współprace.Ile mi rzeczywiście płacą?Najważniejsze są relacje. Do blogowania podchodzę bardzo poważnie i zawsze to robiłem. Czytałem książki, śledziłem najlepszych i pytałem innych jak coś chciałem zmienić. Od czasu do czasu zmieniam szatę graficzną, robię rebrandingi, gdy uważam, że już czas. Tak samo jeśli chodzi o współprace z firmami. Format w jakim to robiłem ZAWSZE był przemyślany. Odmawiam. Możecie wierzyć lub nie, jednak więcej współprac odmówiłem niż przyjąłem. Nawet do tego stopnia, że w szafkach leżą gdzieś przedmioty, które żadnej recenzji nie ujrzały bo się do tego nie nadawały. Jeśli ktoś zgłaszał się z propozycją współpracy, a wystarczy, że firma mi nie odpowiadała,…
Czytaj więcej