Christmas Abbott w Polsce – Piekielnie Twarda Sztuka

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka


Książek o tematyce CrossFit, nie jest zbyt wiele w Polsce. Biorąc pod uwagę to co jest, ta przedstawia się wyjątkowo interesująco. Oczekiwać możemy wiele, jednak zdecydowanie jest to kompletna pozycja, która rozwieje wątpliwości i pomoże w osiągnięciu przez was, zamierzonych celów.

Zamierzam po raz pierwszy w formie książkowej ruszyć ten mit i udowodnić, że jędrne pośladki zapewnią ci nie tylko seksowne ciało, ale również silniejsze serce i lepszą mobilność, przynosząc równocześnie wiele innych korzyści, o których nikt do tej pory nie mówił. Przeanalizowałem kobiecą anatomię i znalazłam sposób na pozbycie się opornego tłuszczu z naszych pośladków przy równoczesnym zyskaniu siły i seksownych krągłości od stóp do głów. Czy wspomniałam też o pewności siebie?


 

Zacznijmy od tego z czego składa się książka. Na samym początku, Christmas opowiada o tym czego własnie możecie się spodziewać na kolejnych stronach. Następnie, w bardzo przystępnej i krótkiej formie, opisuje swoją historię, która zawiera takie przygody jak praca dla wojska w Iraku czy bycie pierwszą kobietą w zespole mechaników NASCAR.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

Kolejną częścią jest przygotowanie na podróż z Christmas przez odpowiednie spojrzenie na takie kwestie jak dieta, nadwaga czy cellulit. Dowiecie się, jakie są popularne mity oraz jak podejść do tematu. Pozbędziecie się kompleksów i będziecie gotowe do działania.

Antropolodzy – naukowcy, którzy badają stare kości – powiedzą ci, że jaskiniowcy dobierali sobie partnerki seksualne w taki sam sposób, w jaki do dziś robią to inne ssaki, czyli oceniając je, patrząc na nie od tyłu. Zgadza się: w tamtych czasach najbardziej seksownymi dziewczynami były te o najładniejszych tyłeczkach.

Po paru pytaniach i analizie swojego ciała, typu sylwetki oraz tego czego możemy oczekiwać od siebie, pierwsza bardzo obszerna część książki to dieta. Nie tylko dowiecie się jak dobrze się odżywiać, ale zaczniecie od teorii na temat diety. Z jakich makroskładników powinny składać się wasze posiłki, co dają organizmowi i jak powinniśmy układać dietę.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

W książce znajduje się dość dużo planów żywieniowych. I jest ich naprawdę sporo, bo prawie 40 stron. Po planach znajdziecie konkretne rozpisane przepisy. Kolejne 40 stron !

Aby zdobyć powabne ciało, nie trzeba wypchanych dżinsów ani bielizny!

Trzecia część książki dotyczy treningu. I znów, nie tylko dostaniecie plany treningowe, ale również ćwiczenia, które przy pomocy zdjęć są dokładnie wyjaśnione. Zaczniecie od ćwiczeń, następnie poznacie trochę teorii w kwestii treningu, a na końcu znajdziecie rozpisane plany treningowe.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

Ostatnia część dotyczy stylu życia. Od tego do czego potrzebne ci BCAA oraz jakich witamin i minerałów nie powinno Ci zabraknąć, po to w jaki sposób logistycznie wszystko rozplanować. Zdobędziecie też wskazówki, na temat motywacji oraz jak sprawić aby to wszystko czego się dowiedziałyście, stało się prostsze.

Powinnaś być podekscytowana, że trafiłaś na tę książkę, ponieważ zamierzam ci pokazać, jak zdobyć jędrne pośladki i szczupłe, seksowne ciało bez tych bzdurnych diet, cudownych środków i milusich ćwiczonek. Nic z tych rzeczy. Zamierzam pominąć te bzdety i doprowadzić cię do życiowej formy, ale również pokazać ci zdumiewający styl życia dzięki któremu będziesz mogła ją utrzymać.


Podsumowując, książka Christams jest oczywiście skierowana do kobiet (faceci – idealny prezent ;). Pomimo tego, że Abbott trenuje CrossFit, nie jest to książka tylko dla osób trenujących CrossFit. Napiszę nawet więcej, to jest książka, która przede wszystkim jest do osób nie trenujących CrossFit. Jeśli trenujemy w boxie, mamy dość dużą świadomość naszego ciała, niezbyt duże kompleksy oraz wiedzę, przekazywaną od trenerów. Przynajmniej tak powinno być. Natomiast jeśli nie chodzimy do boxu, to natłok informacji dookoła nas może nas zdezorientować. Dlatego właśnie, książka Christams może być jak latarnia we mgle i raz na zawsze zamknąć temat. Bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, warto dowiedzieć się co ciekawego ma do przekazania Christmas. To nie jest książka w stylu Richa, który oparł ją na sowich przeżyciach emocjonalnych. To książka dla tych, które chcą działać.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka


Poniżej zniżka ważna do 18 maja, kod wpisujemy dużymi znakami. Wysyłka książki zaczyna się od 13 maja. Po kliknięciu w obrazek, zostaniecie przeniesieni na stronę sklepu.

 

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka_zniżka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Czytaj więcej

Programowanie treningu CrossFit

Większość osób stykających się z CrossFit widzi go jako wiele ćwiczeń połączonych w jakikolwiek sposób robionych szybko i intensywnie. Jeśli myślisz, że CrossFit polega na wpadaniu na siłownie i wykonywaniu jakiegokolwiek WOD, to jesteś w dużym błędzie. Jest to jeden z najbardziej złożonych programów fitness jakie można spotkać. Programowanie treningu CrossFit ma swoje zasady i poniżej delikatny ich zarys.   Crossfit to ciągle zmiennie ruchy funkcjonalne o wysokiej intensywności. Jednak zmienność oraz intensywność nie warunkują wszystkiego i nie oznaczają, że nie mamy żadnego programu treningowego.   Zacznijmy od składowych treningu. Bardzo często będę używał angielskich nazw, gdyż po pierwsze wszyscy się nimi posługujemy bo tak jest prościej, a po drugie tłumaczenia często są zgubne. Kto…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Technika – Clean, Power Clean, Hang Clean

Jeszcze mi się nie zdarzyło prowadzić zajęcia i nie tłumaczyć co oznaczają te ćwiczenia jeśli pojawiają się w WOD. Nawet jeśli ktoś je zna, pada pytanie, “czyli hang jest stąd ?” pokazując gdzie trzeba lub nie koniecznie. Zapraszam do spędzenia kilku minut i ogarnięciu sprawy raz na zawsze 😉 Poniższe opisy nie są szczegółowe, tylko jak najprostsze dla zrozumienia jedynie różnic między ćwiczeniami. CLEAN (squat clean) – zarzut (do siadu) Czysta forma. Pełny zarzut. Czasami opisywana jako tylko “Clean”, czasami dla jasności z prefiksem “squat”. Najważniejsza zasada: zarzucamy z ziemi do pełnego siadu, wchodząc pod sztangę i odkładamy sztangę na ziemię. POWER CLEAN – zarzut bez siadu Zarzut do stania.…
Czytaj więcej
Co to jest rower gravel
Czytaj więcej

Najbardziej CrossFitowy rower – czyli co to jest gravel

Spis treści Co to jest rower gravel?Budowa ramyMateriały z których są ramy gravelowe.Widelec.Kierownica.Mocowania.Obręcze i opony.Przerzutki i napęd.Hamulce.Podsumowanie. Czym jest CrossFit? Pełną definicję znajdziecie we wpisie “Co to jest CrossFit?”, jednak upraszczając, CrossFit to ciągle zmienne ruchy funkcjonalne o wysokiej intensywności. W skład CrossFit wchodzą praktycznie wszystkie możliwe dyscypliny. Zarówno podnoszenie ciężarów jak i gimnastyka oraz trening wytrzymałościowy. Biorąc to wszystko pod uwagę, każdy kto chce być dobry w CrossFit, musi być średni we wszystkich tych dyscyplinach. Średni – to słowo klucz. Nie da się być mistrzem w żadnej z dyscyplin i jednocześnie mistrzem w CrossFit, ponieważ wszystkie elementy to całkowicie inne trening. Musimy być w każdej średni, aby być najlepsi…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Skąd brać darmowe plany treningowe CrossFit?

Popularność CrossFit tak wzrosła, że już nie tylko trenuję się tą metodą w dużych miastach, ale i również w mniejszych miejscowościach. Tam gdzie nie zawsze jest box i tam gdzie dostęp do wiedzy o CrossFit jest ograniczony. Są też tacy, którzy nie chcą uczestniczyć w zajęciach, nawet jak mają taką możliwość, tylko trenować na własną rękę. W końcu niektórzy, mając swoje garażowe siłownie (co najbardziej odpowiada klimatowi CrossFit), sami dzień w dzień robią trening. Skąd brać treningi CrossFit, jak je wybierać oraz na co zwracać uwagę, dowiecie się z tego wpisu. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze i najlepsze programy treningowe, które są dostępne za darmo w sieci. Codziennie aktualizowane i prowadzone na…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Jak zostać trenerem CrossFit?

Piszecie, dzwonicie, pytacie. Jak zostać trenerem CrossFit? Jaki kurs wybrać? Już na początku napiszę, że kursu się nie wybiera! Co najwyżej lokalizację. Jednak po kolei. Kurs na trenera CrossFit, który daje kwalifikacje do bycia trenerem i posługiwania się tytułem “Trener CrossFit Level-1” jest tylko i wyłącznie jeden. Organizuje go CrossFit Inc., i o ile wcześniej trzeba było wyjechać za granicę, żeby go odbyć, dziś znajdujemy się w tak komfortowej sytuacji, że kursy odbywają się już w Polsce. Powtarzam, jest to jedyna słuszna droga do zdobycia kwalifikacji. Zdaję sobie z tego sprawę, że istnieje wiele podobnych kursów, gdzie nawet nazwy są podobne (Level 1), jednak nie ma to nic wspólnego ze…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

3 ćwiczenia na brzuch, które dadzą Ci CrossFitowy kaloryfer

Na pewno chciałbyś poznać 3 ćwiczenia na brzuch, które dadzą Ci CrossFitowy kaloryfer. W sieci jest pełno porad jak zdobyć wymarzoną kratkę na brzuchu. Jednak powiedzmy sobie szczerze, że kto jak kto, ale CrossFitowcy na brak dobrego brzucha nie narzekają. Tak naprawdę nie muszą o nim myśleć, ale czy to dzięki specjalnym ćwiczeniom ? Pierwsza, najważniejsza informacja. Tłuszcz nie spala się miejscowo. Jeśli czytasz to po raz pierwszy w życiu, zapamiętaj to na zawsze. Choćbyś robił 1000 brzuchów dziennie, to nie spowoduje, że spalisz tłuszcz na brzuchu. Oczywiście, że coś spalisz, bo trwałoby to pewnie z godzinę, ale nie koniecznie tylko na brzuchu. Efekt termiczny. Czy regularne chodzenie do sauny…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Słownik CrossFit

Poniżej lista najpopularniejszych zwrotów, sprzętu oraz ćwiczeń w CrosstFit. Jeśli nie będziecie znali jakiegoś wyrażenia wystarczy tutaj zaglądnąć. Z czasem lista będzie uzupełniana tak, aby była pełna.   SŁOWNIK CROSSFIT Podstawy: WOD – Workout Of The Day – “trening dnia”, czyli część główna każdego treningu trwająca od kilku do kilkunastu minut, czasami więcej. Każdego dnia zestaw ćwiczeń w WOD jest inny. Benchmark – jest to WOD sprawdzający Twoją sprawność. Z góry ustalone zestawy ćwiczeń, takie same na całym świecie. Benchmarki są nazywane od nazw huraganów (Fran, Barbara, Helen) oraz bohaterów wojennych (DT, Jake). Lista: “Benchamrk List” AMRAP – As many rounds as possible – jak najwięcej rund w określonym czasie…
Czytaj więcej