Barn Burger w Warszawie recenzja

 

11798117_1118890384805851_1305304442_n

Barn Burger Warszawa

Lokal znany warszawiakom, ale zostałem tam zaprowadzony przez krakusa mieszkającego teraz w Warszawie. Najlepsze lokale często są poza granicami centrum jednak tutaj mamy pewniaka. Barn Burger to prawdziwy konkret. Zaczynając od lokalu, a kończąc na burgerach.

Już samo znalezienie stolika wymaga tego abyśmy poczekali aż ktoś dokończy, więc lepszej reklamy być nie może.

Twórcze nazwy burgerów przemawiają do wyobraźni. Kompozycje są naprawdę ciekawe. Jak czytam menu mam ochotę na wszystkie. Podczas mojej drugiej wizyty wybór padł na DIRTY HARRY (26 zł) który zawiera: warzywa, burger 200 g, ser remouldda, bekon, krążki cebulowe, plus sos bbq, salsa fresca, colesław, fryty.

11778193_1118890404805849_1734476433_n

Burger

Jak pisałem wyżej każdy burger w Barn to konkret. Bez owijania w bawełnę, kawał dobrego burgera. Jedząc go cały się ubrudzisz sos będzie kapał Ci na spodnie, ale jak skończysz będziesz szczęśliwy. Zabija głoda i okłada go leżącego na ziemi. Jest bez szans.

Mięso znakomitej jakości, bez ściemy, bardzo dobre. Dodatków jest dużo i bułka do tego bardzo dobrze się komponuje.

Dodatki

Czasem jest tak, że są w zestawie, czasem nie. Tutaj mamy fryty, salsę i sos bbq. Fryty bardzo dobre, za salsą nie przepadam więc nie mogę ocenić jej smaku, sos bbq do moczenia fryt w sam raz.

11791857_1118890381472518_1850375540_n

Obsługa

Miła, sprawna, zaangażowana, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, wszystko gra.

Lokal

Klimatyczny i przyjemny. Dopiski w toalecie w stylu “Awaria, prosimy załatwiać się na własną rękę” oraz “Prosimy o nie wyrzucanie papierosów do toalety, my wam nie sikamy do popielniczek” dodają klimatu 🙂

Ocena

Kończąc, burgera oceniam na mocne pięć na pięć. Mięso to zawsze podstawa, a tutaj oprócz jego dobrej jakości mamy smaczne dodatki, klimatyczny lokal, miłą obsługę. Można uderzać w ciemno !

 

1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Czytaj więcej

Gruba Buła – najlepszy burger w Krakowie

  Nie dałbym rakiego tytułu, gdybym nie spróbował prawie wszystkich w Krakowie. Burgery jadłem od food tracków po takie restauracje jak Szara. Oczywiście nowe miejsca powstają jedno za drugim, jednak nie poddaje się i jak odwiedzę dosłownie wszystkie to na pewno zrobię ranking. Jednak na dzień dzisiejszy to miejsce przychodzi mi na myśl jeśli myślę o najbardziej dopieszczonym i wypasionym burgerze w mieście. Polecam i zachęcam. Nie spotkałem się z opinią, że jest nie dobry. Może komuś smakuje jeszcze gdzie indziej, ale o tym burgerze złego słowa powiedzieć nie można. MENU Proste, jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Jest klasyk cheese & becon, jest BBQ. Znajdzie się coś z kozą…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Czy warto brać catering?

Coraz popularniejsze stają się w Polsce cateringi. Tak naprawdę to powstają jak grzyby po deszczu, jeden za drugim. Pewnie nie zdajesz sobie nawet  sprawy ile firm cateringowych jest w Twoim mieście. Na pewno więcej niż myślisz. No chyba, że mieszkasz w mniejszym mieście, ale nawet w takich miejscach zaczynają się pojawiać.   Czy watro brać catering ? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie musisz zrobić rachunek sumienia w jaki sposób się odżywiasz. Jeśli masz problem z zachowaniem diety to tak, catering jest dla Ciebie. Jednak do podjęcia decyzji o wyborze takiego żywienia mogą też wpływać inne decyzje: – brak czasu na latanie po sklepach – brak czasu na gotowanie –…
Czytaj więcej