TRENING PERSONALNY

IMG_4765 no logo
Photo: Dominika Cuda Photography | Sesje Sportowe

KONTAKT:

Grzegorz Piekarczyk CrossFit Level-1 Trainer, CrossFit 72D Manager

Email: g.piekarczyk@72d.pl

Telefon: 600887004

Cennik: na końcu strony

O MNIE

TRENER Z PASJI

Od zawsze byłem aktywny. W latach szkolnych trenowałem karate, chodziłem na siłownie i biegałem. Wszystko przerwały studia prawnicze, podczas których straszliwie się zaniedbałem. Kariera, która była dla mnie zaplanowana z roku na rok stawała się coraz dalszą perspektywą. Tak więc, pewnego dnia stwierdziłem, że przestanę robić to co wszyscy uważają za słuszne i zacznę robić to co kocham. Nie jestem absolwentem AWF, który całe swoje życie był wysportowany i w dobrej kondycji. Tak jak większość osób szukających pomocy, również sam doświadczyłem tych samych problemów. Jednak przezwyciężyłem je, a droga którą przeszedłem aby tego dokonać uświadomiła mi, że chce w tym pomagać innym. Ponieważ w dzieciństwie bardzo interesowałem się sportem i wszystkim co z nim związane od zawsze posiadałem podstawy wiedzy w tym temacie, stąd potrafiłem, przy dużej pracy i determinacji, osiągnąć szybkie efekty. Nie ma dla mnie nic bardziej motywującego niż pomoc w osiąganiu celów przez innych. Właśnie to było powodem założenia strony ZYJMOCNO, której przeznaczeniem i głównym tematem jest motywacja innych. Zapraszam do jej odwiedzenia.

7 IMG_4611
Photo: Dominika Cuda Photography | Sesje Sportowe


KRÓTKA HISTORIA

Jak wspomniałem wyżej, w latach szkolnych trenowałem​ karate, biegałem, chodziłem na siłownie oraz pływałem. Byłem bardzo aktywny. Po pewnym czasie, gdy odpowiedziałem sobie na pewne pytania i uświadomiłem co chce w życiu robić wróciłem do sportu i zacząłem dbać o swoje zdrowie. Na początku było bieganie, pierwsze starty w małych imprezach i na końcu maraton. Później zacząłem chodzić na siłownie i myśleć poważnie o triathlonie, gdyż samo bieganie już mi nie wystarczało. Rower również stał się poważną częścią mojego planu treningowego. I tak pewnego razu, cały czas szukając form treningowych, które najbardziej mi odpowiadają wpadłem na coś co nazywa się CrossFit®. Po pierwszym treningu byłem przekonany, że to jest to. W końcu poczułem takie zmęczenie jakiego potrzebowałem, odnalazłem to czego szukałem. Nie wyklucza to jednak nadal biegania czy marzenia startu w Ironmanie. Poprzez trenowanie różnych dziedzin sportu jestem w stanie zrozumieć potrzeby każdego i w odpowiedni sposób dostosować do tego plan. Jeśli szukasz natomiast trenera treningu funkcjonalnego to z chęcią ci pomogę. Sam, codziennie wykonuję taki trening i jest to moja pasja. Najważniejsza w sporcie jest sprawność, wytrzymałość oraz siła które właśnie taki trening zapewni.

MOTYWACJA
Od dłuższego czasu interesuję się motywacją, psychologią, coachingiem i wszystkim co wiąże się z samorozwojem. Przeszedłem w życiu kilka ciężkich chwil w których szukałem odpowiedzi na kilka pytań. Tak właśnie psychologia i motywacja stała się jednym z moich głównych zainteresowań. Zawsze ciekawiło mnie dlaczego jedni osiągają coś o czym inni nie są nawet w stanie marzyć. Dlaczego jedni potrafią stworzyć coś wspaniałego, a inni nie radzą sobie z trudami życia codziennego. Jak osiągnąć sukces i co nim jest. Po wielu latach poszukiwań znalazłem odpowiedzi i zrozumiałem pewne mechanizmy nami rządzące. Staram się to przełożyć na sport i treningi. Nie jestem tylko trenerem, który każe wykonywać kolejne ćwiczenia wpisane w plan. Staram się zawsze tłumaczyć dlaczego wykonujemy dokładnie to ćwiczenie i dlaczego większość osób ćwiczących nie osiąga wyznaczonego celu poddając się bardzo wcześnie. Zrozumienie mechanizmów i znalezienie naszej własnej motywacji
w każdej dziedzinie w życiu jest nierozłącznym składnikiem sukcesu.

8 IMG_4605
Photo: Dominika Cuda Photography | Sesje Sportowe

 

1 IMG_4783a bez logo
Photo: Dominika Cuda Photography | Sesje Sportowe

TRENING PERSONALNY

Prowadzę treningi personalne CrossFit. Jednak każdy kto wie co to jest CrossFit, zdaje sobie sprawę z tego, że trening ten obejmuje praktycznie wszystkie możliwe formy aktywności sportowej. Sam od bardzo dawna uprawiam różne sporty i moja pasja do nich połączyła się w jedno.

Najważniejsze są dla mnie efekty. Bez względu na to czy chcesz schudnąć, odzyskać sprawność, przebiec maraton, przybrać na masie mięśniowej czy po prostu dobrze czuć się na co dzień – wszystko z Tobą osiągnę. Sam przez to wszystko przechodziłem, od chudnięcia, przez maraton po zdobywanie masy mięśniowej.

Jeśli chodzi o aktywność sportową, każdy może mieć inne preferencje, tak więc podczas naszego treningu nie wykluczam żadnej z tych form. Dobieramy je tak aby osiągnąć efekt, ale również tak aby sprawiały nam przyjemność.

W czasie naszej współpracy nie tylko trening będzie ważny. Dieta to jeden z kluczowych czynników w osiągnięciu sukcesu,  tak więc również nią się zajmiemy. Nigdy nie można zapominać o głowie. Na trening przychodzimy bo tego chcemy, a nie musimy. Podczas naszej pracy będę na to zwracał szczególną uwagę. To jak się czujesz, jakie ćwiczenia sprawiają Ci przyjemność, a jakie nie, również pozwoli nam szybciej osiągnąć nasze cele.

Nie jestem typowym trenerem i tylko do ciebie należy wybór czy chcesz się o tym przekonać. Sport to moje całe życie, któremu się poświęciłem. Drugą moją pasją w życiu jest pomoc innym. Bez tego nic nie ma dla mnie znaczenia. Wielu ludzi nie wierzy w istnienie osób, które żyją po to aby pomagać innym. Jednak bez względu na opinie innych, robię to co kocham i chce się tym dzielić również z tobą.

Część swojego życia poświęciłem bieganiu. Dlatego też teraz łącze to z treningami CrossFit zajmując się przygotowaniem pod Spartan Race. Co to jest Spartan Race i na czym on polega, znajdziesz na moim blogu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu. Zrób pierwszy duży krok w osiągnięciu swoich celów. Nie zmarnuj swojej szansy, po którą wystarczy sięgnąć.

trening personalny crossfit trening personalny crossfit trening personalny crossfit

Photo: Kieran Kesner | www.kierankesner.com
 CENNIK
Pierwszy trening jest darmowy, natomiast ceny treningów zależą od lokalizacji ich wykonywania. Większość treningów prowadzę w Centrum Treningowym 72D, lecz również możemy umawiać się w plenerze i nie tylko. W celu poznania pełnej oferty wyślij zapytanie.
Grzegorz Piekarczyk CrossFit Level-1 Trainer, CrossFit 72D Manager
Email: g.piekarczyk@72d.pl
Telefon: +48600887004
treningpersonalny krakow spartan race crossfit
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *