Kod rabatowy Pomelo

Na tej stronie znajdziesz kody rabatowe Pomelo.

Kod rabatowy od Pomelo od ambasadora oraz od paru lat pracownika cateringu Pomelo na 10% to:

żyjmocno

Kod można wykorzystywać bez ograniczeń, przy każdym zamówieniu i jeśli nie mówi o tym inaczej aktualnie obowiązująca promocja, łączy się z nią.

kod rabatowy pomelo

Inne kody rabatowe i żniżki w Pomelo

Inne kody rabatowe w Pomelo, które cały czas obowiązuje to:

Zniżka za dwa pakiety pod jeden adres 5% – kod rabatowy: “wedwojetaniej”

Zniżka za długość zamówienia 5% – kod rabatowy: “znizkanastart”

Powyższe dwa kody rabatowe nie łączą się z moim kodem 10% “żyjmocno”, jednak mój kod zniżkowy łączy się ze zniżką za długość zamówienia, która jest naliczana autamtycznie w formularzu.

Przy składaniu pierwszego zamówienia powyżej 10 lub 20 dni, otrzymujesz zniżkę aż do -8% lub -11%. Przy kolejnym zamówieniu zniżka wynosi to -3% i -6%.

Jeśli interesuję Cię więcej na temat cateringu Pomelo to napisałem o nim obszerny wpis pod tytułem:

“Test cateringu Pomelo przez 5 lat”

Oprócz wpisu, zrealizowałem również film o cateringu Pomelo, w którym również znajdziesz zniżkę na końcu, jednak jest ona takiej samej wysokości jak kod rabatowy Pomelo “żyjmocno”, czyli o wysokości 10%.

 

Kod rabatowy Pomelo od pracownika

Współpracuję z Pomelo od 5 lat, od momentu kiedy pojawiło się na rynku. Miałem przerwy, próbowałem również innych firm. Natomiast od kilku lat, gdy przestałem być trenerem i założyłem własną agencję marketingową, zacząłem dla Pomelo pracować. Nie tylko wiem jak wyglądają zestawy Pomelo, ale również wiem dużo na temat tego co dzieje się z drugiej strony. Dlatego właśnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi, możesz do mnie napisać, a ja porozmawiam o nich bezpośrednio z zarządem firmy. 

Zachęcam do skorzystania z kody rabatowego Pomelo na 10% na mój kod. Wystarczy, że w formularzu w miejscu “kod rabatowy” wpiszesz: żyjmocno. 

Strona cateringu Pomelo