Wywiad z Karoliną i Maksem Riznyk, założycielami pierwszej w Polsce Street Workout School

Mamy drugi podcast! Jestem tym bardziej zadowolony, że dziś miałem przyjemność rozmawiać z prawdziwymi pasjonatami i pionierami. Aż chce się iść do nich na trening. Jednak zanim to zrobicie, posłuchajcie wywiadu, który może rozwiać Wasze wątpliwości. A z kim będzie wywiad?

Ryznik Street Workout School 1

Karolina i Maks Riznyk to założyciele pierwszej w Polsce szkoły Street Workout. Znajduje się w Krakowie, na ulicy Dietla 45.

Z podcastu dowiecie się, czy Street Workout jest dla wszystkich, jak wygląda typowy trening, czy jest również dla dziewczyn i jak wytrzymują to dłonie. Posłuchacie również o przemianie Karoliny, po rozpoczęciu treningów SW oraz o tym jak łączą pracę z prowadzeniem szkoły. Może warto uzupełnić swój trening wzmocnieniem całego ciało i zwiększeniem siły na drążku? Zapraszam.

 

Riznyk Street Workout School

Dietla 45, Kraków

Godz otwarcia pn-pt:
17:00-21:30
Zajęcia grupowe:
Gr A 17:10-18:20
Gr B 18:40-19:50
Gr C 20:10-21:20(2x w tyg. gr. damska)
Treningi personalne do uzgodnienia

Fanpage Riznyk Street Workout School: www.facebook.com/riznykstreetworkoutschool

Ryznik Street Workout School 2

Jeśli podoba Ci się podcast i chcesz mnie wesprzeć, dorzuć symboliczną 5-tkę do sprzętu, który potrzebuję. Pozwoli on, na nagrywanie wywiadów w wysokiej jakości, w jakimkolwiek miejscu będę.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/hpebav

 

Zapraszam do zapisywania się do newslettera (link), w którym nie częściej niż raz na tydzień, wysyłam najnowsze wpisy, podcasty oraz promocje, kody zniżkowe i akcje dla czytelników bloga.

Muzyka którą wykorzystałem w wywiadzie, pochodzi od Antka, bardzo zdolnego, młodego muzyka, z którym współpracuję. Zapraszam do subskrypcji jego kanału. Antoni Bartłomiejczak „Anti” http://soundcloud.com/anti-11

Ryznik Street Workout School 3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU