Wywiad z Gabrysią Migała, pierwszą Polką w CrossFit Games

Pisząc to, Gabi jest już w drodze do Stanów. Dzisiejszy trening wykona już za oceanem. Na dzień przed wylotem, udało mi się, chwilę z Gabi porozmawiać.

Wywiad z Gabi, zapoczątkuje serię podcastów na Soundcloud, które mam nadzieję robić raz w miesiącu minimum, a docelowo, raz w tygodniu. Osoby, z którymi będę rozmawiał, w dużej mierze będą związane ze sportem, ale nie tylko. Chciałbym gościć u siebie, tych, którzy prowadzą ciekawe życie i mają innym coś do przekazania. Od osób, które wykonują nietypowe zawody, po osoby, które prowadzą własne działalności.

 

Fanpage Gabi: http://bit.ly/1RrPV7f

Muzyka którą wykorzystałem w wywiadzie, pochodzi od Antka, bardzo zdolnego, młodego muzyka, z którym współpracuję. Zapraszam do subskrypcji jego kanału. Antoni Bartłomiejczak „Anti” http://soundcloud.com/anti-11

 

Jeśli podoba Ci się podcast i chcesz mnie wesprzeć, dorzuć symboliczną 5-tkę do sprzętu, który potrzebuję. Pozwoli on, na nagrywanie wywiadów w wysokiej jakości, w jakimkolwiek miejscu będę.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/hpebav

 

Zapraszam do zapisywania się do newslettera (link), w którym nie częściej niż raz na tydzień, wysyłam najnowsze wpisy, podcasty oraz promocje, kody zniżkowe i akcje dla czytelników bloga.

Gabrysia Migała, pierwsza Polska w CrossFit Games

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.