Tańsze pakiety startowe na walentynkowy Runmageddon tylko do końca stycznia

Już tylko trzy tygodnie pozostały do pierwszego zimowego Runmageddonu, który odbędzie się 14 lutego w Warszawie. Walentynkowa edycja odbędzie się w wersji Rekrut, czyli do pokonania będzie trasa 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami, wśród których znajdzie się kilka nowości. Na liście startowej znajduje się już ponad 700 nazwisk, tylko do końca stycznia obowiązuje niższa opłata startowa.

Po sukcesach zeszłorocznych edycji Runmageddonu rośnie zainteresowanie pierwszą imprezą z tego cyklu w 2015 roku, która odbędzie się 14 lutego na Torze Służewiec w Warszawie. Ze względu na datę, impreza odbędzie się oczywiście pod znakiem Walentynek, będzie więc prowadzona klasyfikacja najszybszych par.

fot. Aleksandra Bulanowska
fot. Aleksandra Bulanowska

Zimowa wersja Runmageddonu Rekrut to nieco zmodyfikowana wersja Runmageddonu, który odbył się w lipcu ubiegłego roku – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu. Mimo, że impreza odbędzie się w Walentynki, to zawodnicy, którzy liczą na taryfę ulgową na trasie mogą się srodze zawieść. Ekstremalny klimat imprezy jest z nią nierozerwalnie związany, ale wymagający tor przeszkód zupełnie nie przeszkadza uczestnikom w dobrej zabawie. Przygotowujemy kilka wariantów przeszkód, które umieścimy na trasie zależnie od warunków pogodowych. Niezależnie od tego, czy będzie mroźno, czy ciepło, czy deszczowo jedno jest pewne –będzie hardcorowo! Na pewno przewidujemy na trasie przeszkody, których samodzielne pokonanie będzie prawie niemożliwe. Konieczna będzie współpraca, która jest znakiem rozpoznawczym Runmageddonu. W najbliższej edycji ogromne pole do popisu będą mieli zawodnicy i zawodniczki startujący w parach – z okazji Walentynek stworzymy dla nich specjalną klasyfikację!” – informuje Jaro Bieniecki.

Uczestnicy Hardcorowych Walentynek na pewno nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. Na 6-kilometrowej trasie będzie ponad 30 przeszkód, które zweryfikują sprawność, skoczność i siłę największych twardzieli. Organizatorzy szykują również wiele niespodzianek i atrakcji dla kibiców, którzy tego dnia będą chcieli dopingować swoich znajomych.

fot. Aleksandra Bulanowska
fot. Aleksandra Bulanowska

Do końca stycznia za udział w imprezie obowiązuje opłata 149 zł. Od 1 lutego cena za pakiet startowy wzrośnie do 199 zł. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma koszulkę techniczną z logo Runmageddonu, plecakoworek Runmageddon, wstęp na ekstremalny tor przeszkód, a na mecie bandanę Runmageddon Rekrut, izotonik i – co najważniejsze – satysfakcję z ukończenia podjętego wyzwania.

Od najbliższej edycji Runmageddonu zawodnicy na mecie otrzymywać będą oryginalne nieśmiertelniki zawierające niezależne awersy, natomiast rewersy po połączeniu ukażą napis RUNMAGEDDON. Skompletowanie wszystkich nieśmiertelników będzie oznaczało status Weterana, który jest zarezerwowany dla zawodników, którzy ukończą w ciągu roku Runmgeddon w wersjach” Rekrut, Classic i Hardcore.

Hardcorowe Walentynki czyli zimowy Runmageddon Rekrut odbędzie się 14 lutego na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W tym roku odbędą się jeszcze kolejne wydarzenia w Sopocie, Warszawie, Myślenicach oraz Gliwicach.

fot. Magdalena Czechoska
fot. Magdalena Czechoska

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU