Szkolenie dla obecnych i przyszłych właścicieli boxów

Ostatni weekend spędziłem na Reebok CrossFit Summit w Sopocie. W sumie 34 osoby z boxów z całej Polski, w dużej mierze, właścicieli boxów. I wiecie o czym rozmawialiśmy najwięcej? Nie o treningach. O tym w jaki sposób funkcjonują nasze boxy, jak są zarządzane i z jakimi problemami się mierzymy.

Gdy dowiedziałem się, że Radek, którego znam osobiście organizuje szkolenie dla osób z branży fitness, które mają lub będą mieć styczność z zarządzaniem, pomyślałem jedno – może nim odpowiedzieć na wiele pytań. Szczególnie, jeśli jest skierowane do osób ze społeczności CrossFit.

Społeczność CrossFit. Coś co odgrywa w biznesie jakim jest prowadzenie boxu, chyba najważniejszą rolę. To na jej tworzeniu powinniśmy się skupić, a box zacznie funkcjonować tak jakbyśmy tego chcieli. Publikowałem na blogu wpisy w jaki sposób założyć własny CrossFit box, jednak nie ma w nich tego co najważniejsze, czyli jak takim boxem później zarządzać. Takich rzeczy nie da się zawrzeć w krótkim wpisie. Takich rzeczy trzeba się nauczyć. Zarządzanie, szczególnie ludźmi to największe wyzwanie dla każdego biznesu. Raz, że wszyscy mówią, że w około brak dobrych pracowników, dwa, że nie zawsze pracujemy w swoich wymarzonych pracach.

Z powyższych właśnie powodów i wielu innych o których mógłbym pisać godzinami zapraszam na szkolenie. Będę na nim osobiście jako uczestnik, więc będziemy mogli się spotkać i porozmawiać. Jednocześnie będzie to okazja do odwiedzenia naszego boxu CrossFit 72D, który jest jednym z większych w Polsce i śmiało mogę napisać, dobrze funkcjonujących. Stała kadra trenerska i niesamowici ludzie, którzy u nas trenują, każdego dnia ściągają mnie w to miejsce bez zastanowienia.

Szkolenie jest skierowane nie tylko do właścicieli boxów, ale również do osób, które mają lub będą mieć styczność z zarządzaniem ludźmi. Więcej na ten temat znajdziecie poniżej. W razie pytań, na końcu wpisu kontakt do osoby odpowiedzialnej za szkolenie.

FITLEADER

Najlepsze w Polsce szkolenie z zakresu zarządzania w branży fitness.

Dla kogo?

PROGRAM JEST DEDYKOWANY DLA CIEBIE, JEŚLI:

jesteś właścicielem boxów lub siłowni
zarządzasz ludźmi i chcesz stać się inspirującym leaderem
chcesz tworzyć mocny, zmotywowany i kompetentny zespół
aspirujesz do roli managera
zależy Ci na biznesie przynoszącym dobre wyniki
myślisz o własnym obiekcie i chcesz rozwinąć umiejętności budowania zespołu

Cel szkolenia:

Zwiększenie świadomości istoty i wagi umiejętności miękkich.
Wyposażenie uczestników w zasobnik podstawowych umiejętności managerskich (motywowanie, rekrutacja, budowanie zespołu, zarządzanie konfliktem, wpływanie na innych, coaching, etc.).
Stworzenie zamkniętej grupy, gdzie uczestnicy będą mieli okazję podzielić się własnymi doświadczeniami z zakresu zarządzania ludźmi: wyzwaniami, rozwiązaniami, tym, co działa, tym, co nie działa. Dyskusje o tym, jak można efektywniej i trwalej rozwiązywać problemy, na co dzień spotykane w box’ie.

Opis szkolenia:

W ciągu dwóch dni odbędziesz ciekawą, choć trudna podróż: od zrozumienia siebie do zrozumienia innych. Od zrozumienia innych do współpracy. Od współpracy do wpływania na innych i kierowania nimi i ich wynikami.

Poznasz sprawdzone i działające techniki zarządzania ludźmi, dzięki którym zbudujesz zespół. Będziesz wiedział, na czym się skupić w swoich działaniach. Pokażę Ci wszystko krok po kroku.

Program jest autorski i skupia się na branży fitness. Skupia się na realnych przykładach, spotykanych na co dzień w boxach i siłowniach. Powstał w oparciu o wieloletnią pracę Radka i doradztwo w różnych branżach (w tym branży fitness) oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Czas trwania szkolenia:

Szkolenie trwa 2 dni.

Kadra:14433189_1809737269242586_746988643123328318_n

Radek Funiok – absolwent MBA (University of Technology, Sydney), certyfikowany trener umiejętności miękkich, m.in. Coaching, Informacje Zwrotne, Komunikacja, Zarządzanie Karierą, Zarządzanie Konfliktem, Podstawowe Umiejętności Managerskie, Zaawansowane Umiejętności Managerskie, Zarządzanie Projektem, Zarządzanie Zmianą, Efektywność Osobista, itd. Certyfikowany Coach z akredytacją ILM (Institute of Leadership & Management). Na co dzień kierownik zespołu do Spraw Szkoleń, Ocen Pracowniczych i Zarządzania Talentami.
Pasjonat ewolucji, mechanizmów i zachowań adaptacyjnych, psychologii zachowań społecznych.

CrossFit Level-1 Trainer, CrossFit Kids Trainer, CrossFit Weightlifting Trainer

Termin szkolenia: 14-15.01.2017

Cena: 599 zł

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/360313120990572/

Zapisy:

Marcin Sawuła

szkolenia@72d.pl

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.