Polski Team Prozis – kontrakty podpisane.

Polski Team Prozis Polski Team Prozis

Kiedy prawie dwa lata temu Prozis wchodził do Polski było bardzo dużo do zrobienia. Jednak już wtedy był wytyczona ścieżka rozwoju. Już na samym początku, gdy zaufanie innych do firmy nie było tak duże, wiedziałem, że chcę się z firmą związać. Dziś nie trudno sprawdzić wiarygodność i funkcjonowanie innych. Nie tylko chciałem używać produktów Prozis, ale również pomóc w promocji. Firmy, które są na naszym rynku, delikatnie mówiąc nie są tym czego bym oczekiwał.

I tak prawie dwa lata później, Prozis jest sprzedawany w coraz większej ilości miejsc, pojawił się w dobrych boxach CrossFit oraz przede wszystkim stworzył mocny team. Prozis to nieograniczone możliwości.

Kontrakty z Gabi, Lipką oraz Bronkiem.

Z rokiem 2019, kontrakty podpisała Gabrysia Migała oraz Bartek Lipka, dołączając do Bronka Olenkowicza. Bronek przedłużył kontrakt przechodzac jednocześnie z kontraktu XCORE na Prozis. Xcore to również marka Prozis, trochę inna wizerunkowo, z inną linią produktów. Tak naprawdę pod Prozis znajdziecie wiele marek, wszystkie ich. W poprzednim roku na stronie Prozis mogliście znaleźć również inne popularne marki, jednak teraz już ich nie ma. Są tylko i wyłącznie marki Prozis.

To w jaki sposób działa firma, możecie zobaczyć na poniższych grafikach czy profilach zawodników. Kontrakt to nie tylko zwyczajowe wysyłanie produktów, ale wsparcie w pełnej linii. O szczegółach oczywiście nie mogę pisać, ale samo tworzenie grafik czy dedykowanych filmów na kanały każdego miesiąca jest warte uwagi.

Bardzo się cieszę, że udało się stworzyć taki team i nie tylko promować firmę, ale przede wszystkim wesprzeć zawodników na poziomie jakim są wspierani profesjonalni sportowcy również z innych dyscyplin.

Siedziba Prozis w Portugalii.

Prozis to firma Portugalska i tak naprawdę czas wysyłki produktów to jedyny minus na ten moment. Wacha się w okolicach 4 dni roboczych. Firma pracuje na lepszymi rozwiązaniami, między innymi obniżając próg darmowej dostawy do 128 zł.

Prozis został stworzony przez studenta i rozrósł się do firmy która zatrudnia ponad 800 osób, przyjmuje po 30 osób miesięcznie do pracy. Sprzedaje w 120 państwach na świecie. W 2019 roku każdego dnia wprowadza nowe produkty. Dosłownie każdego dnia. Moja ulubiona zakładka na stronie to „Odkryj nowe produkty Prozis”, którą znajdziecie na stronie głównej, trochę niżej niż nagłówek.

Poniżej zdjęcia siedziby Prozis w Esposende w której między innymi znajduje się CrossFit box dla pracowników.

Nowe produkty Prozis.

Prozis to nie tylko odżywki i suplementy. To o wiele więcej, a właściwie wszystko, czego można potrzebować prowadząc aktywny tryb życia. Jeśli myślicie, że elektronika, torby czy odzież są niskiej jakości, to jesteście w dużym błędzie.

Praktycznie każdego dnia używam produktów Prozis od kubka z którego piję wodę gdy pracuję przy biurku, przez powerbank który zabieram ze sobą na spotkania po naprawdę rewelacyjny plecak na laptop. Szczerze mówiąc, jak skończę pisać ten tekst, zamawiam torbę podróżną, która wygląda świetnie.

Dominacja Prozis na rynku.

Na rynkach typu Portugalia, Hiszpania czy Włochy, Prozis jest wiodącą marką. Na wschodzie Europy dopiero zaczyna swoją działalność, jednak to kwestia czasu. Już w tej chwili mamy w Polsce boxy, które od wielu miesięcy zamawiają produkty Prozis.

Specyfika Prozis jest taka, że dostosowuje swoje rozwiązania do określonych grup. Inne warunki mają sklepy, inne boxy czy siłownie. Dotyczy to wysokości zamówień, zniżek czy dodatkowych bonusów. Taka personalizacja pozwala na zaspokojenie każdych oczekiwań.

Po co ta laurka?

Teraz możecie się zastanawiać, po co ta laurka dla firmy i o co konkretnie mi chodzi. Wszystko co znajduję się na blogu czy na moich profilach, szczerze polecam. Nie można mi wysłać produktów i oczekiwać, że będę je zachwalał. Polecam tylko i wyłącznie rozwiązania z których sam korzystam. Z Prozis jest tak, że co miesiąc realizuję swoje zamówienie i każdego miesiąca ilość nowych produktów jest naprawdę zaskakująca tak samo jak jej jakość.

Nie pracuję już jako trener, prowadzę swoją firmę i naprawdę nie szukam firm, które mógłbym polecać. Jestem szczęściarzem, ponieważ mogę pomagać Prozis wchodzić na Polski rynek. Jeśli prowadzisz box, drużynę sportową, siłownię, studio treningu personalnego lub inny biznes związany z branżą fitness, zapraszam do kontaktu. W marcu będę również na branżowym kongresie FEM – możemy się spotkać.

Tak na marginesie, w Portugalii z asortymentu korzystają strażacy, a produkty można nawet znaleźć w takich miejscach jak salony kosmetyczne. Możliwości współpracy jest mnóstwo.

Natomiast dla tych, którzy chcą tylko korzystać z asortymentu – Prozis przygotowuje zniżki i akcje promocyjne praktycznie każdego miesiąca. Dodatkowo za każdy zakup zbieracie punkty, które można wymieniać na produkty. Zniżka 10% obowiązuje na kod „blogcrossfit”, jednak każdy z powyższych zawodników, również takim kodem zniżkowym dysponuje. W ten sposób, możecie dołożyć się do ich przygotowań, gdyż procent z Waszego zakupu zostanie przekazany na ich konto.

Zapraszam na http://prozis.pl, a jeśli macie jakieś pytania, jak zawsze możecie do mnie pisać.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU