Polecam bo mi za to płacą

Piszę ten wpis, ponieważ na rynku pojawia się coraz więcej firm cateringowych i osób je polecających. Drugim powodem jest to, że wielokrotnie słyszałem, że polecam konkretną firmę bo mi za to płacą. To co napiszę za chwilę, odnosi się nie tylko do cateringu, z którym współpracuję, ale wszystkiego innego.

Nie polecam czegoś z czego nie jestem zadowolony.

Jednak słowa zawszę będą tylko słowami, które można podważyć. Trochę faktów. Korzystamy z Dominiką z Pomelo Food Company już prawie pięć miesięcy. Nie jest to pierwszy catering, który próbowaliśmy. Szczerze, możemy powiedzieć, że jest najlepszy z tych z którymi mieliśmy do czynienia.

Jestem na kaloryczności 2500 kcal, czyli dla mnie deficytowej, a Dominika 1400 kcal. Przez ten okres, zredukowałem tkankę tłuszczową, podniosłem swoją siłę, zrobiłem kilka PR (private record). Kto śledzi mnie na bieżąco, szczególnie na instagramie, widzi moje postępy, jak wygląda moja sylwetka i jaki krok do przodu zrobiłem przez ostatnie kilka miesięcy. W następnym miesiącu planuje kaloryczność 3000 kcal, a w zimie 3500 kcal.

Czy były wpadki ?

Tak były. Jak w każdym catringu. Zdażyło się, że po zmianie kucharza, przez tydzień nie było jak powinno. Jednak szybka interwencja właścicielki zmieniła stan rzeczy. W tej chwili jest naprawdę dobrze. Jeśli coś jest nie tak, wystarczy zadzwonić, wysłać wiadomość, a zostanie to wynagrodzone i więcej się to nie powtórzy. Jednak od czasu wpadki z kucharzem nie było takiej konieczności.

Czy posiłki są naprawdę fit ?

Nie jest to dieta kulturystyczna. Nie wszystko jest idealnie. Ale czy naprawdę Twoim problemem jest szynka ? Gdyby tak było wszyscy dookoła wyglądali by dobrze. Problemem jest systematyczność oraz kaloryczność, a właśnie w tym ma Ci pomóc catering. Zaoszczędzenie czasu na zakupach, przyrządzaniu dań oraz myciu garów też jest niezłą zaletą.

Czy posiłki często się powtarzają ?

Pięć miesięcy to naprawdę sporo czasu i naprawdę nie odczułem, że jemy w kółko to samo.

Czy catering jest drogi ?

Weźmy pod uwagę ilość posiłków. Pięć dziennie. Czy rzeczywiście tyle jesz ? A teraz cena. Zazwyczaj (z moją zniżką), oscyluje w granicach 1000 zł. Czy to dużo ? Jeśli nie dojadasz to na pewno. Jeśli jednak przykuwasz uwagę do tego co jesz, jestem pewien, że bardzo łatwo można wydać taką kwotę w sklepie czy knajpach w ciągu miesiąca. W porównaniu do konkurencji, Pomelo wypada naprawdę świetnie.

Co jest największą zaletą Pomelo ?

Stosunek JAKOŚĆ – CENA.

Na stronach internetowych oraz portalach każdy catering pokazuje dopieszczone zdjęcia. Poniżej, jak nigdzie indziej zestaw zdjęć naszych codziennych zestawów. Dokładnie możecie zobaczyć jak to wygląda na co dzień.

 

Poniżej również zniżka -15%

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU