Po co jest „Żyj mocno”?

Kto mnie śledzi od lat, wie, że moja aktywność w internecie sięga czasów, gdy byłem trenerem, zarabiałem dwa tysiące złotych miesięcznie i mieszkałem w wynajmowanych mieszkaniu.

Podczas pracy i rozmowy z klientami, zobaczyłem, ze szukają oni odpowiedzi na pewne pytania. Wtedy wpadłem na pomysł założenia bloga. Dużo na ten czas biegałem. Spojrzałem na swój nadgarstek, na którym była żółta opaska „Live strong” i miałem swoją nazwę.

BlogCrossFit.

W czasie mojej drogi, wiele razy zmieniałem nazwę bloga w zależności od tego o czym on był w większości, a przede wszystkim od tego co w danym czasie robiłem. I tak, gdy byłem trenerem CrossFit, naturalnie pisałem w większości o CrossFit. BlogCrossFit na kanwie coraz bardziej popularnego CrossFitu, a zająłem się nim w 2012 roku, bardzo szybko zyskiwał na popularności i był łatwo rozpoznawalny.

Jednak tak jak moje życie szybko się zmienia, tak również, moja działalność w internecie ulega zmianą. Jedno oczywiście pozostaje bez zmian. Lubię pisać, a przede wszystkim lubię tworzyć. Po prostu.

„Żyj Mocno” zaczyna być całością.

I tak w 2019 roku wszystko zaczęło kondensować się w jedną całość. Blog z „Blog CrossFit”, zmienił swoją nazwę na oryginalne „Żyj mocno”. Fanpage na FB dalej funkcjonuje pod starą nazwą, a do konta na Instagramie, na którym pokazuje trochę bardziej prywatnego życia, dołączył kanał na YouTube. 

Po co jest „Żyj mocno”.

Tak jak napisałem wyżej, tworzenie treści sprawia mi dużo radości. Napisanie jakiegokolwiek tekstu nie jest dla mnie wyzwaniem, ponieważ piszę całe życie i praktycznie każdy tekst jest po prostu spisaniem moich myśli, słowo za słowem.

Wyzwaniem natomiast jest dla mnie tworzenie treści video, co sprawia mi teraz niesamowicie dużo frajdy i spełnienia.

„Żyj mocno” powstało po to, aby pokazać Wam, moją drogę i aby każdy wziął z niej coś dla siebie. Jeśli będziecie mi towarzyszyć, jest mi bardzo miło. Jeśli w jakimś momencie zdecydujecie, że już Was ona nie interesuje, zrozumie to. Jeśli czegoś potrzebujecie, piszcie.

„Żyj mocno” nie m celów zarobkowych, ponieważ utrzymuję się z prowadzenia własnej firmy, która poniekąd również jest związana z działalnością w internecie. To daje mi dużo satysfakcji w pracy.

Jeśli cokolwiek pojawia się na blogu, to tylko i wyłącznie dlatego, że rzeczywiście z tego korzystam. Lista firm, której produkty pojawiają się czy to na blogu czy na moim kanale na YouTube jest naprawdę ograniczona i nie mam zamiaru tego zmieniać. 

„Żyj mocno” to po prostu mój styl życia, którym dzielę się z Wami.

Czym jest życie w stylu „Żyj mocno”?

To brak strachu przed zmianą.
To nieustanne poszukiwanie spełnienia.
To bardziej świadome życie.
To uprawianie sportu.
To dbanie o planetę.
To dbanie o swoje zdrowie.
To przemyślane wybory.
To szacunek do każdego.
To miłość do zwierząt.
To dbanie o swój związek i relacje z innymi.
To szukanie spełnienia we wszystkim co niematerialne.
To odwaga.
To nieustanna praca nad sobą.

Kanał na YouTube – kliknij w obrazek.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU