Nareszcie obozy CrossFit – WODCAMP.

Napiszę szczerze, obozy CrossFit powinny być organizowane od dawna. Tak, wiem, że takowe były już organizowane, jednak teraz WODCAMP to stabilna obietnica cyklicznych obozów z wizją rozwoju na kolejne edycje, a przede wszystkim z super ludźmi, którzy za tym stoją.

Kto za tym stoi?

WODCAMP został stworzony przez Mateusza Szafrańskiego, pomysłodawcę oraz współtwórcę, trenera CrossFit LV2 z CrossFit 72D, wcześniej CrossFit Solvay. Mateusz wpadł na ten pomysł i przede wszystkim oprócz treningów odpowiada za atmosferę oraz dobrą zabawę.

Drugą osobą odpowiedzialną za projekt jest Tomasz Sypniewski, który daje gwarancję dopracowania wszystkiego w najmniejszych szczegółach. Tomek jest Head Coachem oraz właścicielem CrossFit MGW w Warszawie, któremu stuknęło 5 lat. Jednak najważniejsze, jest to, że był współzałożycielem oraz dyrektorem generalnym marki SnowShow – największego polskiego biura podróży specjalizującego się w wyjazdach zimowych w Alpy dla młodych ludzi.

Mateusz i Tomek to duet idealny. Każdy wnosi do projektu co innego oraz nawzajem wyważają się.

Ciekawostka: jeśli nie wiecie do czego przygotowuję się Tomek, wpiszcie „Tomasz Sypniewski” w Google i zobaczcie co wyskoczy 😉

Wizja WODCAMP.

Wizją marki WODCAMP jest stworzenie międzynarodowej platformy wyjazdów zagranicznych, w których trenerzy, zawodnicy i osoby trenujące rekreacyjnie CrossFit (i nie tylko CF) z całej Europy i całego świata będą mogli się poznać osobiście, razem potrenować i wymienić się doświadczeniami ze swoich boxów, miast, krajów czy kontynentów. Wszystko to zbudowane będzie na fundamencie dobrze zorganizowanego i spędzonego czasu, ciekawych destynacji i odkrywaniu lokalnej kultury i kuchni.

Pierwsza, jesienna edycja WODCAMPU okazała się ogromnym sukcesem- do Hiszpanii (Costa Blanca) poleciało 35 osób z całej Polski. Jak było? Wystarczy obejrzeć poniższy aftermovie.

Kolejna edycja WODCAMP to duży krok naprzód w działaniach marki. Tym razem ponad 50 osób z całej Polski (i nie tylko) uda się do słonecznej Italii gdzie pod okiem najlepszej polskiej zawodniczki – Gabrysi Migały oraz jej trenera – twórcy legendarnego już OnPoint Athletics – Michała Grzesiewicza spędzi mocno CrossFitowy tydzień w miejscowości Cervia nad Adriatykiem. To nie wszystko! Na obóz jedzie również Bronek Olenkowicz, co daje niesamowity skład. Bronek dosłownie dziś zakwalifikował się do CrossFit Games!

Kiedy następnym razem będziecie mieli okazję spędzić tydzień z Gabi i Bronkiem, pod okiem Michała Grzesiewicza nad Adriatykiem?

Zapisy właśnie ruszyły.

Dla czytelników bloga, na hasło „Żyj mocno” organizatorzy przygotowali zniżkę na obóz.

Link do wydarzenia tutaj https://www.facebook.com/events/825554127801792/

Profil na Instagramie:

https://instagram.com/wodcampcf

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU