Marzenia się spełniają

Jakiś czas temu rzeczywistość w której się znajdowałem, całkowicie nie odpowiadała temu, co chciałem robić. Od spraw zawodowych po sprawy osobiste, wszystko było nie tak. Dopiero jak zacząłem podejmować odważne kroki ku realizacji swoich celów, wszystko zaczęło się zmieniać.

Ten wpis będzie krótki, a dotyczyć będzie tego, że marzenia się spełniają. Po rezygnacji ze swojego poprzedniego życia, marzyłem o tym aby zostać trenerem personalnym. Później, chciałem zostać trenerem CrossFit. Prowadzić zajęcia, układać treningi, uczestniczyć w eventach, współpracować z firmami takimi jak Reebok. Następnie ćwicząc na zwykłej siłowni, marzyłem o boxie. Z prawdziwego zdarzenia. Dziś zaczynając każdy dzień od porannych zajęć, a później prowadząc treningi personalne CrossFit, pamiętam o o tym wszystkim. Dobrze jeśli wszystko idzie po Twojej myśli, ale jeszcze lepiej jeśli potrafisz to docenić.

Trenuje w jednym z najlepszych boxów w Polsce. Moje możliwości w realizacji celów rosną z dnia na dzień. Spotkałem osobę, która rozumie co to prawdziwa pasja i z którą chce kontynuować swoją drogę. To ona sprawia, że każdego dnia chce być lepszy, jednocześnie wiedząc, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie. Wszystko, od spraw zawodowych po osobiste układa się w jedną całość. U Ciebie też tak może być.

Jeśli wydaje Ci się, że coś jest niemożliwe, to tylko jedna rzecz stoi na przeszkodzie. Ty. Jeśli uwierzysz i skupisz energię na swoich celach, bez względu na to gdzie jesteś, osiągniesz je. Nie zatrzymuj się. Jeśli wydaje Ci się, że jest dobrze, wstań i wyznacz sobie jeszcze większe rzeczy. Z czasem, sam nie uwierzysz, gdzie dotarłeś.

Dziękuje wszystkim, którzy umożliwiają mi rozwój. Jeszcze dużo dobrego przed nami 😉

Rewolucja-w-treningu-background2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.