#MamCel – akcja w której po raz ostateczny osiągniesz wymarzoną formę

AKCJA #MamCel z POMELO – GWIAZDY SPORTU I DIETETYKI W IMIĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA!

Dla wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić ciało, poprawić swoje nawyki żywieniowe czy po prostu zadbać o swoje zdrowie. Pierwszy w Polsce catering z opieką dietetyka, we współpracy ze znanymi osobowościami ze świata sportu i dietetyki rozpoczyna akcję #MamCel z Pomelo. Na wszystkich, którzy mają swój cel i chcą go osiągnąć, czeka profesjonalne wsparcie specjalistów oraz ambasadorów: lekkoatletki i olimpijki Emilii Ankiewicz, dietetyczki Magdaleny Hajkiewicz, trenerki personalnej Agnieszki Matrackiej, fizjoterapeuty Michała Dachowskiego, trenera Macieja Wierzbowskiego, piosenkarza i sportowca Staszka Karpiela-Bułecki i jednego z pierwszych trenerów CrossFit w Polsce – Karola Zdunka. Z takim teamem musi się udać!

PIERWSZY CATERING Z OPIEKĄ SPECJALISTÓW I WSPARCIEM TRENERSKIM

Organizator akcji #MamCel z Pomelo to pierwszy w Polsce catering, który oferuje swoim klientom bezpłatne konsultacje z wybranym specjalistą – dietetykiem i fizjoterapeutą. W pakiecie razem z dietą otrzymają profesjonalny plan treningowy, dostosowany do ich potrzeb, oraz wsparcie trenera personalnego.

O tym, że taka opieka dla osób rozpoczynających dietę czy cykl treningowy jest niezwykle ważna, przekonuje sama pomysłodawczyni akcji Anna Piętka: – W przeszłości przez kilka lat trenowałam CrossFit i codzienne układanie odpowiednio zbilansowanych posiłków było dla mnie nie lada wyzwaniem. Dużo eksperymentowałam, niestety nie miałam obok siebie ani trenera personalnego, ani dietetyka, do których mogłabym się zwrócić z nurtującymi mnie pytaniami. Tworząc akcję, chciałam zapewnić jej uczestnikom przede wszystkim profesjonalne wsparcie żywieniowe, dobrane do ich potrzeb. Chciałam, żeby moi klienci czuli się nad sobą opiekę i żeby w każdej chwili mogli uzyskać fachową pomoc. Obecnie idziemy o krok dalej! – w ramach akcji #MamCel z Pomelo – klienci oprócz dietetyka mogą dodatkowo uzyskać wsparcie trenera personalnego i fizjoterapeuty. Chcemy pokazać, że takich jak my jest więcej i z odpowiednią opieką oraz motywacją można pogodzić pracę i życie osobiste ze sportem, a nawet znaleźć chwilę na relaks.

Z NIMI DASZ RADĘ!

Uczestnicy akcji #MamCel z Pomelo mogą także liczyć na wsparcie motywacyjne ambasadorów akcji. Zostały nimi znane i lubiane osoby, które na co dzień zajmują się sportem, fizjoterapią i dietetyką, dzieląc się swoimi pasjami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Team ambasadorów #MamCel z Pomelo tworzą: Emilia Ankiewicz, polska lekkoatletka specjalizująca się w biegu na 400 m przez płotki, półfinalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro; Magdalena Hajkiewicz, dietetyczka i trenerka personalna, propagatorka zdrowego stylu życia oraz miłośniczka sportu; Agnieszka Matracka, redaktorka MyFitness, trenerka personalna gwiazd, a także zawodniczka judo; Michał Dachowski, fizjoterapeuta, wykładowca, właściciel centrum rehabilitacji Fizjo4Life; Stanisław Karpiel-Bułecka – piosenkarz, lider i wokalista zespołu Future Folk, zapalony narciarz i crossfitowiec; Karol Zdunek, jeden z pierwszych trenerów CrossFit w Polsce; Maciej Wierzbowski, trener i zawodnik CrossFit, regularnie startujący w zawodach krajowych i międzynarodowych oraz Bartłomiej Foszer, jeden z pomysłodawców akcji, biznesman, pasjonat sportu i zdrowego trybu życia. Ambasadorzy będą nie tylko dopingować uczestników akcji w drodze do wyznaczonego celu, ale i uczyć – za pośrednictwem specjalnie przygotowanych filmów instruktażowych – jak m.in. prawidłowo wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia i co zrobić, by treningi były jak najbardziej efektywne.

Akcja #MamCel z Pomelo potrwa od 22 maja do 31 sierpnia 2018 roku.

Szczegóły akcji na stronie: www.pomelo.com.pl/mamcel-z-pomelo

Pamiętajcie również, że na moje nazwisko dostaniecie 10% zniżki na catering zarówno w Warszawie jak i w Krakowie.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU