Kalendarz biegowy 2015

Lista biegów, które odbędą się w Polsce w tym roku jest naprawdę imponująca. Pomijając ogromną ilość biegów ulicznych, biegi z przeszkodami zrobiły naprawdę duży postęp i w tym roku mamy ich wysyp. Spartan Race, Runmageddon, Legion Run, Survival Race i wiele innych. Z tego względu stworzyłem kalendarz, który porządkuje różne biegi i układa je w jedną całość. Znajdą się oczywiście biegi, których tutaj nie ma. Jeśli tak jest i impreza jest takiego samego kalibru, jak te umieszczone w kalendarzu, proszę o kontakt.

 

Spartan Race oraz Runmageddon nikomu nie trzeba przedstawiać. Na mapie Polski, pojawiają się jednak nowe biegi z przszkodami. I tak zawitał do nas Legion Run, który odbędzie się w Polsce w czerwcu. Bieg nietypowy, bo jest organizowany tylko kilka razy do roku na całym świecie. Jego zasady również nie są takie same jak w innych biegach. Jednak na jego temat poświęcę osobny wpis, gdyż BlogCrossFit jest oficjalnym partnerem biegu.

Bieg Herosa. Pewnie większość z was go nie kojarzy. Bieg zorganizowany na dużo wcześniej jak do Polski wszedł Spartan czy pojawił się Runmageddon. Brałem udział w pierwszej edycji i dlatego chętnie przekaże informację o nim dalej, gdyż jest wyjątkowy. Dzieje się tak dlatego, że jest zorganizowany na Pustyni Błędowskiej. Kiedy ja go biegłem, w samym środku lata, było naprawdę upalnie i ekstremalnie. Polecam bieg, na którym doświadczycie czegoś innego niż w innych tego typu biegach.

Jeszcze pojawi się nie jeden wpis, na temat biegania z przeszkodami czy poszczególnych biegów. Tymczasem, poniżej Kalendarz Biegowy 2015 dla osób zainteresowanych biegami z przeszkodami. Zastanówcie się w jakich chcecie wziąć udział. Jak już to zrobicie, zapraszam do grup na FB w których formujemy drużyny, przygotowujemy się do biegów jak i gdzie można znaleźć informację o treningach przygotowawczych.

Kalendarz biegowy 2015
Kalendarz biegowy 2015

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU