Czy kastrujesz swojego faceta?

Bardzo często mówi się o facetach, którzy nie zwracają uwagi na kobiecość swojej kobiety. I tak jak mężczyźni powinni dawać poczucie swojej partnerce, że jest dla niego kobieca, tak kobieta powinna czuć, że jej facet jest męski.

Czy Twój facet jest dla Ciebie męski?

Nie jest to wcale skomplikowana sprawa, a tak naprawdę, dla kogoś kto związkami i relacjami się nie interesuje może w łatwy sposób rozpoznać, czy konkretny związek ma szanse na przetrwanie czy będzie to droga przez mękę.

Zazwyczaj wygląda to tak, że kobieta daje wyraźne sygnały swojemu facetowi, że wszystko to co robi jest nie tak. Nie jest wystarczająco dobry. Cały czas uważa, że może i wręcz powinien więcej. Nie komplementuje go i tak jak w zasadzie faceci tego nie potrzebują, to od czasu do czasu stwierdzenie “cały czas mi się podobasz” lub “wyglądasz męsko w tej koszuli” zawsze jest dobrym pomysłem.

Kobieta która porównuje swojego faceta do innych, mówi wprost o tym czego nie ma i dlaczego jest nieszczęśliwa z powodu, że inni mają, a ona nie, kastruje swojego faceta. Ciągłe niezadowolenie z życia powoduje nie tylko, że kobieta jest nie do zniesienia, ale również to, że facet zaczyna się oddalać. Brak pożądania i niezadowolenie ze swojego faceta wpływa na nas naprawdę głęboko.

Nie jestem psychologiem i wszystkie swoje przemyślenia spisuje na bazie swoich doświadczeń lub rozmów z innym. Naprawdę, kobieta jest w stanie nie tylko spowodować, że facet czuje się źle sam ze sobą, ale również w łóżku nie jest w stanie zadowolić kobiety. I to nie ze swojej winy, tylko z tego jak kobieta go traktuje.

Jeśli zbliżenie w związku ma miejsce raz na miesiąc, a między dwójką ludzi nie ma wcale pożądania to męskość faceta również na tym traci. Jeśli natomiast mężczyzna po nieudanym zbliżeniu zastanawia się co z nim jest nie tak, to jest naprawdę źle.

Rozwiązanie sytuacji.

Jednak jeśli twój facet jest dla Ciebie nie męski. Nie kręci Cię i go nie pożądasz, to jest na to rozwiązanie. Tak samo jak na to, gdy jako facet zastanawiasz się nad swoją męskością i czy wszystko z Tobą w porządku.

Jestem zdania, że tylko w odpowiednim związku jesteśmy w stanie być najlepszą wersją siebie. Powolne umniejszanie wartości facetowi, to droga tylko do jednego. Do rozstania. Należy sobie postawić pytanie, czy Cię stać na odważna decyzję, czy wolisz zdradzać drugą osobę lub pogodzić się ze stwierdzeniem, że w życiu nie można mieć wszystkiego.

Można mieć wszystko! Związek, który wspiera, w którym oboje cały czas się pożądacie i który cały czas idzie do przodu również.

Odpowiedz sobie na pytanie. Czy Twój facet Cię kręci. Czy go podziwiasz. Czy Ci imponuje. Czy uwielbiasz spędzać z nim czas. Nie na wycieczkach, wyjściach i ekscytujących chwilach. Tak po prostu. Koło siebie. Na kanapie, w samochodzie czy na trawie.

Jeśli nie, to uwierz, że gdzieś tam jest kobieta, która będzie go podziwiać. Kobieta dla której cechy które Ciebie denerwują, jej będą imponować.

Bez względu na sytuację.

Całkiem niedawno, przez prawie rok czasu nie miałem stałego źródła zarobku. W zasadzie to nawet nie wiedziałem co chce dalej ze swoim życiem robić. W tym samym czasie, moja Iwona rozpędzała swoją firmę, robiła nową identyfikację oraz zatrudniała kolejnych pracowników. Kiedy ona podróżowała służbowo po całej Europie, ja siedziałem w domu i zajmowałem się psami. Pomimo naprawdę ciężkich chwil ani przez moment nie poczułem, że tracę w jej oczach męskość. Wierzyła we mnie, a ja wierzyłem, że jej to niedługo wynagrodzę. Każdy zasługuje na taką kobietę.

Nikt natomiast nie zasługuje na taką, w której oczach brak szacunku do swojego faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You May Also Like
Czytaj więcej

Prawdziwa miłość nie gaśnie z czasem i ma do zaoferowania więcej niż na początku

Kiedy jesteś zakochany i spotykacie się na początku, słyszyszycie: “Na początku zawsze tak jest, zobaczymy za kilka lat.” “Poczekaj, zobaczysz, że będzie inaczej.” “Pogadamy za jakiś czas.” Nie słuchaj tych, którzy są w nieudanych związkach Takie stanowiska są bardzo smutne, ponieważ świadczą jedynie o tym, że ktoś uważa, że miłość musi z czasem przygasać. Przygasa natomiast zauroczenie, a nie prawdziwa miłość, a to dwie zupełnie inne rzeczy. Etapy związku Większość związków przechodzi trzy etapy, z czego nie wszystkim udaje się dotrzeć do tego ostatniego. Na początku jest zauroczenie, są hormony oraz ekscytacja. Jeśli natomiast mogę coś do tego dodać, to to, że przy prawdziwej miłości siła tych hormonów jest tak…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Przejrzyj na oczy i przestań żyć złudzeniami

Rozejrzyj się dookoła. Czy Twoje życie wygląda tak jak tego chcesz? Popatrz na osobę z którą jesteś. Co czujesz? Chcesz się przytulić? Pocałować? Czy może czujesz złość lub żal? Nic nie czujesz? Potęga naszej głowy jest niesamowita. Czasem to czego nie dostajemy w życiu, a czego bardzo pragniemy, jesteśmy w stanie sobie tak wytłumaczyć, że naprawdę latami godzimy się na bylejakość. Zamiast dążyć do szczęścia, poprzestajemy na tym co jest wystarczające. Więcej, nie zdajemy sobie sprawy z tego, że osoba z którą jesteśmy wcale nie jest taka za jaką ją uważamy. Jeszcze gorzej jest wtedy, gdy cały czas myślimy, że ta osoba taka się stanie. Nagle, zstąpi duch z nieba…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dlaczego nie masz udanego życia seksualnego, czyli Twój brak edukacji seksualnej

Dawno nic tutaj nie pisałem, ze względu na brak czasu. Jednak to co się dzieje u nas w kraju, nie może zostać przeze mnie pominięte. Celem tego bloga, jest to aby ludzie byli odważniejsi w dążeniu do tego czego pragną w związkach oraz relacjach. Odwaga ta musi opierać się na pełnej otwartości przede wszystkim wobec siebie, ale również wobec innych. Otwartości, której boją się mali, zakompleksieni i niedouczeni ludzie, kierującymi się zabobonami i wiedzą, nawet nie ze starożytności, ponieważ wtedy ludzie, wydaję mi się, byli bardziej wyzwoleni seksualnie niż w Polsce XXI wieku. Nie poruszę w tym wpisie wszystkich aspektów, ponieważ można je znaleźć na blogu, ale wypunktuje te ważniejsze.…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dlaczego seks w związku, z czasem, powinien być lepszy niż na początku

Nic mnie tak nie denerwuje, jak twierdzenie, że miłość z czasem traci swoją intensywność zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o życie seksualne. Jeśli nie chce Ci się starać, to się nie dziw, że nie masz więcej. Przecież to jest tak kurwesko proste. Nie starasz się, nie masz lepiej. Czy istnieje jakakolwiek dziedzina w życiu w której bez starania coś staje się lepsze? Teraz napiszę dlaczego uważam, a nawet wiem, że seks w związku jest lepszy od tego pełnego ekscytacji seksu przygodnego lub tego który jest na początku. Owszem, na początku zawsze jest dużo ekscytacji, ze względu na hormony i coś całkiem nowego. Ten stan, który wiąże się z…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Wierzysz w swojego partnera?

Wierzysz w osobę z którą jesteś? Wierzysz, że jest w stanie osiągnąć wszystko? Wierzysz, że zrealizuje to co sobie założy? Wierzysz, że razem jesteście silniejsi? Wierzysz, że jest dobrą osobą? Wierzysz, że poradzi sobie bez względu na wszystko? Wierzysz, że jest wyjątkowy? Wierzysz, że chce dla Ciebie jak najlepiej? Wierzysz, że przy nim/niej będzie Ci najlepiej? Wierzysz, że Cię kocha? Wierzysz w to, że Twój partner/partnerka, wierzy w Ciebie? Czujesz, że wierzycie w siebie nawzajem? Jeśli tak, to może być miłość Waszego życia. Potrzebujesz tylko jednej osoby na świecie, która w Ciebie będzie wierzyć – swojego partnera/partnerkę. Jeśli natomiast nie wierzycie w siebie, to prędzej czy później zwiążecie się z…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Po czym poznać, że zaczynacie oddalać się od siebie

Chciałbym żyć w świecie w którym ludzie dbają o swoje związki. Rozpoznają kiedy jest źle i albo poświęcają czas na to aby popracować nad swoją relacją, albo jeśli to niemożliwe, rozstają się i szukają szczęścia gdzie indziej. Niestety tak nie jest. Wydaję mi się, że więcej jest związków w których ludzie są ze sobą, ponieważ jest im tak wygodnie, niż tych w których nie potrafią bez siebie żyć. To mnie smuci. Jedyne co mogę zrobić, to dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i wiedzą na temat relacji, abyście podejmowali lepsze decyzje. Kiedy zaczynacie się od siebie oddalać? Jest kilka naprawdę prostych pytań które można sobie zadać, aby wiedzieć, czy zmierzacie…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dobra córka, żona, matka

Niesamowite jak opinia innych może na nas wpływać. Wiem, że łatwo się mówi, aby nie myśleć o tym co powiedzą inni, ale jeśli żyjemy całe życie w takim schemacie, to naprawdę ciężko z niego wyjść. Jeśli jest się facetem, to robienie czego się chce jest trochę prostsze, choć również niesie ze sobą pewien bagaż. Taki, który mówi, że to od nich wszystko zależy, że to oni powinni być najsilniejsi i nieść na barkach rodzinę. Jednak dziś nie o facetach, a o kobietach. To im się wmawia od dzieciństwa, że powinny być dobrymi córkami. Później powinny być dobrymi żonami. Bez względu na to co robią, nawet jeśli próbują realizować siebie, mówi…
Czytaj więcej
Czytaj więcej

Dlaczego orgazm należy się bardziej facetom?

Często jest tak, że jeśli podczas współżycia, kobieta nie będzie mieć orgazmu, to nic się nie dzieje. Jeśli natomiast facet nie dojdzie, to uważa się to za porażkę. Dlaczego tak jest i czy jest to sprawiedliwe? Czy kobiecy orgazm to jest coś tak nieosiągalnego, że po prostu lepiej odpuścić? Bez budowania niepotrzebnej dramaturgii i ciągnięcia Was dalej do czytania, napisze wprost: kobiecy orgazm wcale nie jest trudny do osiągnięcia. Mocno wierzę w to, że każda kobieta, podczas każdego współżycia może go osiągnąć. Uważam również, że jest to potrzebne każdemu, ponieważ mózg jest wtedy dotleniony jak przy żadnej innej aktywności. Napięcie i stres schodzi z nas jak przy niczym innym. Niektóre…
Czytaj więcej