CrossFit ponad podziałami

Zawsze bardzo sobie ceniłem atmosferę w każdym CrossFit boxie, w którym wyraźnie czuć, że to jedna wielka rodzina. Jednak sprawa ma się trochę inaczej, jeśli weźmiemy pod uwagę społeczności różnych boxów. Piszę to z perspektywy osoby, która już nie pracuje w jednym z boxów i z żadnym miejscem nie jest związana, tak jak poprzednio. Teraz wykonuje treningi w różnych miejscach i moja perspektywa o wiele bardziej się powiększyła.

Osobiście wydaje mi się, że podziały pomiędzy boxami są wytwarzane całkowicie sztucznie, a przy odpowiedniej atmosferze wszyscy mogą się nawzajem wspierać. Ci, którzy są pewni swojej pozycji, nie boją się uczestniczyć i współpracować z innymi. Każdy, ale to naprawdę każdy kto w życiu dużo osiągnął, zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeba do tego innych ludzi. Twój sukces rośnie wraz z ilością ludzi, którzy dookoła Ciebie pracują. Nie rozmawiając, nie dzieląc się, a przede wszystkim nie przebywając z innymi trudno się rozwijać. Najlepsze pomysły powstają podczas spotkań odpowiednich osób, a nie przy wymianie maili między nimi. 

 

 

Dlatego właśnie Michał i Marta, stworzyli wydarzenie, które ma na celu budowanie CrossFitowej społeczności. Nie tylko wśród tych, którzy prowadzą swoje boxy, ale wśród wszystkich, którzy chcą się do tego przyłączyć. Bez względu na to czy prowadzisz swój box, czy tylko chodzisz na zajęcia, lub czy jesteś trenerem, Cross Summer Festival jest dla Ciebie. To trzy dni spędzone nad zalewem Kryspinów, podczas których czekają na was treningi, prelekcje oraz warsztaty. Planujesz otwarcie boxu? Ta impreza jest dla Ciebie. Chcesz zostać trenerem? Ta impreza jest dla Ciebie. Trenujesz i uwielbiasz przebywać wśród ludzi podobnych do siebie? Ta impreza jest dla Ciebie. Chcesz dobrze spędzić trzy dni nad wodą? Ta impreza jest dla Ciebie. Masz pomysł na warsztat, prelekcje lub chcesz przeprowadzić trening? Ta impreza jest zdecydowanie dla Ciebie!

Poniżej przedstawiam Wam harmonogram imprezy, który może zostać jeszcze uzupełniony.

1. Prelekcja „Metodyka Budowania siły pod CrossFit” – Wojciech Jusiel
2. Prelekcja „Pływanie: Dlaczego powinno znaleźć się w Twoim planie CrossFit?” – Kacper Fara
3. Prelekcja „Między psychiką a dietetyką – o psychologicznych aspektach odżywiania” – Kamila Wiśniewska (Kułaga Synergy – dietoterapia, psychodietetyka, trening)
4. Prelekcja „Prowadzenie Box, prosta sprawa?! – porady i doświadczenia z tym związane” – Dawid Kujawski
5. Prelekcja „Budowanie sieci klubów CrossFit” – Michał Michalczyk
6. Warsztaty Mobility Comes First – Magdalena Rutkowska
7. Warsztaty „Podstawowe wzorce ruchowe w Treningu” – Marek Gunia – Barbell Club Warszawa (Barbell Club Warszawa)
8. Trening Muaythai – Bartek Juda
9. Trening CrossFit – Michał Kubicz
10. Trening CrossFit – CrossTeam Zgorzelec
11. Trening Gymnastics – Artur Więsek (DZIKi gimnastyk)
12. Trening Biegowy – Jerzy Lipczyński (Placetotri – Jerzy Lipczyński – Trener)

 

 

Podczas festiwalu będzie możliwość skorzystania z pola namiotowego (wszystkie domki już się rozeszły ;), a w trakcie jej trwania organizator przygotował wiele atrakcji. Rok temu, bo to już druga edycja festiwalu, wszyscy znakomicie się bawili i do dziś wspominają to wydarzenie. Dlatego właśnie, nie może Cię na nim zabraknąć. Bez względu na miasto, box, wyznanie czy rodzaj białka, który lubicie, zapraszam w imieniu organizatorów na największą imprezę CrossFit w Polsce, która nie jest zawodami. Więcej szczegółów znajdziecie  na Facebook

Cross Summer Festival zaczyna się 28 czerwca i potrwa do 1 lipca. Cena biletów to 119 zł za trzy dni. Chęć uczestnictwa możecie zgłaszać na crosssummerfestival@gmail.com.

Mam dla Was jeszcze jedna bardzo dobrą wiadomość. Oprócz tej, że osobiście będę na festiwalu, to wszystkich zapraszam na zlot food trucków pod nazwą „Żryj mocno”, którego jestem współorganizatorem. To będzie dobry weekend!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Korzystasz z cateringu dietetycznego?

JA TAK!

Sprawdź dlaczego korzystam z Pomelo już 5 LAT!

PRZEJDŹ DO WPISU