Christmas Abbott w Polsce – Piekielnie Twarda Sztuka

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka


Książek o tematyce CrossFit, nie jest zbyt wiele w Polsce. Biorąc pod uwagę to co jest, ta przedstawia się wyjątkowo interesująco. Oczekiwać możemy wiele, jednak zdecydowanie jest to kompletna pozycja, która rozwieje wątpliwości i pomoże w osiągnięciu przez was, zamierzonych celów.

Zamierzam po raz pierwszy w formie książkowej ruszyć ten mit i udowodnić, że jędrne pośladki zapewnią ci nie tylko seksowne ciało, ale również silniejsze serce i lepszą mobilność, przynosząc równocześnie wiele innych korzyści, o których nikt do tej pory nie mówił. Przeanalizowałem kobiecą anatomię i znalazłam sposób na pozbycie się opornego tłuszczu z naszych pośladków przy równoczesnym zyskaniu siły i seksownych krągłości od stóp do głów. Czy wspomniałam też o pewności siebie?


 

Zacznijmy od tego z czego składa się książka. Na samym początku, Christmas opowiada o tym czego własnie możecie się spodziewać na kolejnych stronach. Następnie, w bardzo przystępnej i krótkiej formie, opisuje swoją historię, która zawiera takie przygody jak praca dla wojska w Iraku czy bycie pierwszą kobietą w zespole mechaników NASCAR.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

Kolejną częścią jest przygotowanie na podróż z Christmas przez odpowiednie spojrzenie na takie kwestie jak dieta, nadwaga czy cellulit. Dowiecie się, jakie są popularne mity oraz jak podejść do tematu. Pozbędziecie się kompleksów i będziecie gotowe do działania.

Antropolodzy – naukowcy, którzy badają stare kości – powiedzą ci, że jaskiniowcy dobierali sobie partnerki seksualne w taki sam sposób, w jaki do dziś robią to inne ssaki, czyli oceniając je, patrząc na nie od tyłu. Zgadza się: w tamtych czasach najbardziej seksownymi dziewczynami były te o najładniejszych tyłeczkach.

Po paru pytaniach i analizie swojego ciała, typu sylwetki oraz tego czego możemy oczekiwać od siebie, pierwsza bardzo obszerna część książki to dieta. Nie tylko dowiecie się jak dobrze się odżywiać, ale zaczniecie od teorii na temat diety. Z jakich makroskładników powinny składać się wasze posiłki, co dają organizmowi i jak powinniśmy układać dietę.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

W książce znajduje się dość dużo planów żywieniowych. I jest ich naprawdę sporo, bo prawie 40 stron. Po planach znajdziecie konkretne rozpisane przepisy. Kolejne 40 stron !

Aby zdobyć powabne ciało, nie trzeba wypchanych dżinsów ani bielizny!

Trzecia część książki dotyczy treningu. I znów, nie tylko dostaniecie plany treningowe, ale również ćwiczenia, które przy pomocy zdjęć są dokładnie wyjaśnione. Zaczniecie od ćwiczeń, następnie poznacie trochę teorii w kwestii treningu, a na końcu znajdziecie rozpisane plany treningowe.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka

Ostatnia część dotyczy stylu życia. Od tego do czego potrzebne ci BCAA oraz jakich witamin i minerałów nie powinno Ci zabraknąć, po to w jaki sposób logistycznie wszystko rozplanować. Zdobędziecie też wskazówki, na temat motywacji oraz jak sprawić aby to wszystko czego się dowiedziałyście, stało się prostsze.

Powinnaś być podekscytowana, że trafiłaś na tę książkę, ponieważ zamierzam ci pokazać, jak zdobyć jędrne pośladki i szczupłe, seksowne ciało bez tych bzdurnych diet, cudownych środków i milusich ćwiczonek. Nic z tych rzeczy. Zamierzam pominąć te bzdety i doprowadzić cię do życiowej formy, ale również pokazać ci zdumiewający styl życia dzięki któremu będziesz mogła ją utrzymać.


Podsumowując, książka Christams jest oczywiście skierowana do kobiet (faceci – idealny prezent ;). Pomimo tego, że Abbott trenuje CrossFit, nie jest to książka tylko dla osób trenujących CrossFit. Napiszę nawet więcej, to jest książka, która przede wszystkim jest do osób nie trenujących CrossFit. Jeśli trenujemy w boxie, mamy dość dużą świadomość naszego ciała, niezbyt duże kompleksy oraz wiedzę, przekazywaną od trenerów. Przynajmniej tak powinno być. Natomiast jeśli nie chodzimy do boxu, to natłok informacji dookoła nas może nas zdezorientować. Dlatego właśnie, książka Christams może być jak latarnia we mgle i raz na zawsze zamknąć temat. Bez względu na to, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, warto dowiedzieć się co ciekawego ma do przekazania Christmas. To nie jest książka w stylu Richa, który oparł ją na sowich przeżyciach emocjonalnych. To książka dla tych, które chcą działać.

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka


Poniżej zniżka ważna do 18 maja, kod wpisujemy dużymi znakami. Wysyłka książki zaczyna się od 13 maja. Po kliknięciu w obrazek, zostaniecie przeniesieni na stronę sklepu.

 

christmas_abbott_piekielnie_twarda_sztuka_zniżka

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.