Luxoft Business Clash – Liga w stylu CrossFit dla firm

To już 3 edycja Luxoft Business Clash i pierwsza edycja ogólnopolska. Po sukcesie pierwszych dwóch edycji, liga w tym roku rozszerza swoją działalność o dwa kolejne miasta. I tak już niedługo startuje w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Oprócz samej idei wspólnej rywalizacji lidze przyświeca większy cel jakim jest pomoc. Połowa środków zebranych z opłat startowych zostanie przekazana, tak jak poprzednio na cel charytatywny.

W tym miejscu miło mi napisać, że jestem Project Managerem ligi. Dlatego właśnie, choć nie tylko, zachęcam do udziału, a jakiekolwiek pytania, możecie kierować bezpośrednio do mnie. Lecimy ze szczegółami.

foto-2

Co to jest Luxoft Business Clash.

To liga w formule CrossFit skierowana do wszystkich pracowników dużych jak i małych firm. Zawody odbywają się cykliczne, co miesiąc w soboty. Po paru takich spotkaniach następuje finał w którym wezmą udział po 3 drużyny z każdego miasta. Finał odbędzie się w Krakowie 13 marca 2017 roku.

foto-3

Dla kogo. 

Pierwsze pytanie jakie się nasuwa to czy są to zawody tylko dla trenujących CrossFit. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Duża część osób, które brały udział w poprzednich edycjach, rzeczywiście trenowały CrossFit. Jednak zazwyczaj nie była to nawet połowa drużyny. Zawody oraz konkurencje konstruowane są w ten sposób, aby nawet dla osoby nigdy nie będącej na treningu CrossFit, nie sprawiały one problemu. Dlatego właśnie zachęcamy do udziału wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i pracę w drużynie. Na filmach z poprzednich edycji można zobaczyć jakie były konkurencje i jak sobie z nimi radzili uczestnicy. Uwierzcie mi na słowo, każdy da radę.

foto-4

Drużyna. 

Każda drużyna powinna się składać z 3 do 6 osób. Nie ma wymogów co do płci, mogą w niej być zarówno kobiety jak i mężczyźni, bez względu na proporcje. Jedyną zasadą jest to, że wszystkie osoby muszą pracować w jednej firmie. Mogą to być oczywiście różne oddziały, a nawet różne miejsca, ważne aby pracodawca był jeden. Dopuszczalny jest również start osób z wolnych zawodów, takich jak prawnicy czy lekarze. Wtedy drużyna może reprezentować daną izbę.

Przygotowanie

Dla osób oraz drużyn które chcą się przygotować do zawodów (a na przykład nie wszyscy trenują CrossFit), przygotowaliśmy specjalne treningi z trenerami. Cała drużyna pod okiem trenera może przygotować się do zawodów, tak aby być gotowym na wszystko. W tej sprawie, proszę również pisać na liga@72d.pl. Poprzednio część z drużyn spotykała się raz w tygodniu z trenerem, aby przećwiczyć wszystko co na lidze może ich spotkać. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz kwoty za trening.

foto-1

Cenna. 

Kwota za start to 160 zł od osoby za wszystkie 4 starty. Każda osoba z drużyny dostaję koszulkę z nazwą drużyny w różnym kolorze.

Gdzie. 

Luxoft Bussines Clash odbędzie się w trzech boxach. W Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Poniżej lista boxów razem z terminami. Pamiętajcie, że wielki finał odbędzie się 11 marca 2017 roku w Krakowie. 

 

Warszawa

Terminy startów: 3.12.2016, 14.01.2017, 4.02.2017, 25.02.2017

wilanow

Wrocław

Terminy startów: 10.12.2016, 14.01.2017, 4.02.2017, 25.02.2017

wrocek

Kraków

Terminy startów: 26.11.2016, 17.12.2016, 21.01.2017, 11.02.2017

72d

 

Zapisy.

Zapisy do ligi trwają do 17 listopada 2016 dla Krakowa, do 26 listopada dla Warszawy oraz do 1 grudnia dla Wrocławia. Pamiętajcie, że nie ma możliwości zapisu w trakcie trwania ligi!

Zapisujemy się poprzez email w następującej formule:

  1. Wysyłamy email na liga@72d.pl
  2. W odpowiedzi zwrotnej dostajemy formularz do wypełnienia.
  3. Po jego odesłaniu, prześlemy Wam fakturę lub paragon.
  4. Dopiero po przesłaniu rachunku, dokonujecie wpłaty i wysyłacie na powyższy email potwierdzenie przelewu.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty jesteście zapisani do ligi.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania możecie je kierować do mnie lub na email liga@72d.pl, który obsługuję.

 

 

http://www.businessclash.pl/

sponsorzy

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.