11 powodów dla których warto być CrossFiterką

 

1. Jesteś silniejsza!

Nie tylko od większości facetów na siłowni. Podstawą CrossFit jest siła i prędzej czy później każdy ją nabywa. Mniejszą lub większą, jednak na pewno znaczącą.


2. Jesteś wysportowana!

CrossFiterki są naprawdę wysportowane. W CrossFit wszystko ma znaczenie. Dziewczyny trenujące CrossFit są szczególnie FIT. Są sprawne, wytrzymałe i nie ma rzeczy, których nie są w stanie zrobić!

3. Wiesz czym jest poświęcenie!

CrossFit wymaga poświęceń. Jeśli chcesz osiągnąć wyznaczony cel, czasami trzeba odpuścić piątkową imprezę, aby w weekend wykonać zaplanowany trening. Nie ma lepiej zmotywowanych kobiet, niż te, które potrafią trenować w ciągu dnia i łączyć role matki, bizneswoman, studentki, kochanki itd…  Motywacja i dyscyplina są dla nich czymś naturalnym!

4. Jesteś niezależna!

Skoro umiesz wejść na linę na 4 metry, rzucać piłką ważącą 6 kg, czy skakać na skrzynię na wysokość 60cm to znaczy, że dasz sobie radę ze wszystkim!
Crossfit daje siłę nie tylko fizyczną. Daje poczucie niezależności, a taka kobieta nie potrzebuje faceta. Jeśli jesteś facetem i masz crossfiterkę przy boku to jesteś szczęściarzem!!

5. Umiesz współzawodniczyć!

 Jednym z elementów CrossFit jest współzawodnictwo. Nie tylko z innymi, ale również ze sobą. To buduje atmosferę cigłego rozwoju.

6. Niczego się nie boisz!

CrossFit zaskakuje podczas każdego treningu. Musisz być przygotowana na wszystko. Przekłada się to również na życie codziennie. Crossfiterkę cechuje odwaga i spontaniczność nie tylko w boxie, ale i poza nim!

7. Kochasz endorfiny!

Duża ilość treningów i wysiłku powoduje jedno: wydzielanie się endorfin czyli hormonu szczęścia. CrossFiterkę nie boli głowa, nie ma złego humoru, nie czuje się źle.
Prawie każda dziewczyna w boxie, nawet gdy jest ciężko, uśmiecha się w trakcie treningu! A nie ma nic piękniejszego niż uśmiechnięta kobieta!!

8. Masz piękne ciało!!

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy crossfit jest dla Ciebie, to muszę dodać, że w pakiecie razem z CrossFit dostajemy wysportowane ciało. Bajki o tym, że CrossFit powoduje, że kobiety są duże można spokojnie odłożyć na bok. Mięśnie same nie rosną, a w tym przypadku kluczem jest zdrowa dieta. Treningi crossFit są skalowane i nikt nie każe kobietom podnosić dużych ciężarów, jeśli same nie mają takiego celu!

9. Jesteś zdrowa!

Częste i sumienne treningi mobilizują twoje ciało i umysł! Nie masz czasu na choroby, a Twoje ciało jest bardziej odporne. Poza tym większość CrossFiterek woli odpuścić zakupy czy inne przyjemności, niż opuścić trening z powodu kataru!
Tak, dziewczyny są najlepszym przykładem na to, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

10. Masz plan na wszystko!

Dobrze rozpisany trening to podstawa. Podobnie jest z planem dnia. Przy dużej ilości treningów czas jest ważny. Dlatego CrossFiterki mają zdolność do łączenia treningów, życia osobistego i zawodowego.
Nie marnują czasu, a przy tym świetnie się bawią! Wszystko to, dzięki ustalonym celom i priorytetom!

11. Oh… Sex!

Jak już wcześniej pisałem CrossFiterki jak i CrossFiterzy są lepszymi kochankami. Nie ma na to wątpliwości, a wszystkie powody znajdziecie we wpisie temu poświęconemu.
Dziś dzień kobiet i im dedykuję im ten wpis. Zarówno osobiście jak i w życiu codziennym otaczają mnie niesamowite kobiety. Pełne pasji, zaangażowania i motywacji w realizacji planów. Każdemu facetowi życzę takich kobiet wokół siebie. Natomiast wszystkim Paniom, tego aby dalej dążyły do swoich celów, zawstydzały panów, stawały się coraz silniejsze i niezależne. Prawdziwi faceci z takimi kobietami właśnie chcą być!
Dziękuje Karolinie za pomoc w zredagowaniu tekstu. Z miesiąca na miesiąc staram się być coraz lepszy w blogowaniu i dzięki takim osobom staje się to możliwe. Karoline znajdziecie tutaj. 

f0060c36abd0f084f26de8d53a064ef7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Wyjątkowy Newsletter

Wysyłam go kilka razy do roku.

Nie częściej niż raz w miesiącu.